Star Wars: Galaxies Steam’de

2003’ün Kasım ayında çıktığında fırtınalar kopartan devasa çevrimiçi rol yapma oyunu (bu isimden nefret ediyorum) Star Wars: Galaxies, ne yazık ki, son bir kaç yıldır neredeyse Star Wars hayranları tarafından bile unutulmaya yüz tutmuştu. Ancak anlaşılan Lucas Arts, Galaxies’i The Old Republic çıkana kadar yaşatma niyetinde. Öyle ki iki yıl önce raflara çıkan Star Wars: Galaxies The Complete Online Adventures paketi, Steam platformunda %50 indirimle satışa sunuldu.

Sunucularında birlikte oynayacak kafa dengi birilerini bulabileceğinize inanıyorsanız veya bir kaç arkadaş toplanıp bir Star Wars macerasına atılalım diyorsanız, Star Wars: Galaxies‘e bütün genişleme paketleriyle (An Empire Divided, Jump to Lightspeed, Rage of the Wookies, Trials of Obi-Wan ve Star Wars kart oyunu) birlikte, yalnızca 10 dolara, Steam üzerinden sahip olabilirsiniz. Ancak bu indirim 26 Kasım’a kadar geçerli.

Senin fikrin nedir derseniz; boş SWG sunucularını dolu WoW sunucularına tercih ederim. Ama yine de bana sormayın siz, zira her an gaza gelip yıllar sonra tekrar SWG ortamlarına akabilirim.

Bir cevap yazın