Spiderman 3

Kendimi bildiğim ve hayatı anlamaya başladığım zamanlarda çizgi filmdeki çizgi kahramanlara özenir oldum. Hepimiz olduk. Oturduğumuz muhitteki arkadaşlarımla bu kahramanların rollerine bürünüp birbirimizi kovalardık. Ben en çok Batman’ı severdim. Çok asil ve diğerlerinden farklıydı. Sağolsunlar, bizimkiler bana kısıtlı memur maaşları ile her türlü çizgi kahramanın oyuncağını alırlardı. Fakat aralarında bir tanesi hiçbir zaman olmadı, olmamasının da bir nedeni yok. Bundan dolayımıdır bilmem ama sonraları Batman’ı bile unutur oldum.

Spiderman 3

Ona döndüm! Çünkü ona ulaşamamıştım. Spiderman’ı çok sevmeye başladım komikti ve cana yakındı. Diğerlerine göre (Wolverin hariç) daha doğal güçlere sahipti. Kısacası Spiderman, hayallerimin tahtına oturmayı başardı.

Spiderman 3

Zaman ilerledi bilgisayar ile tanıştığım ve ileriki zamanlarda Spiderman oyunlarını, küçükken ona olan sevgimden dolayı oynardım. Bir solukta bitirirdim. Yaş ilerledikçe Spiderman büyümüyordu. Nedense oyunlarını zaman öldürmek için oynamaya başladım. İstediğimiz performansı veremiyordu. Oradan oraya atla aşağı düştüğünde öl veya 2-3 sokaktan oluşan bir şehir. Bunlar o gördüğümüz özgürce her yere girip çıkan Spiderman tadını vermiyordu. Yıl 2007 ve şükür kavuşturana…

5 Yorum

Bir cevap yazın