Spider Man: Shattered Dimensions’ın Son Gizemli Parçası Da Ortaya Çıktı

Dördüncü ve son Spidey de belli.

7 Eylül’de raflara çıkmasını beklediğimiz ve dört faklı Spider-Man evrenine konuk olacağımız yeni Spider-Man oyunu Shattered Dimensions’ın bir süredir çözülmeyi bekleyen son gizemi de nihayete erdi.

Hatırlarsanız daha önce Amazing Spider-Man, Spider-Man Noir (Büyük Buhran’ın hemen ardından 1930’larda geçen bir hikaye) ve Spider-Man 2099 (tahmin ettiğiniz gibi gelecekte geçiyor) ortaya çıkmıştı. Dün ise Activision’ın oyunun kapağını yayınlamasıyla birlikte merakla beklediğimiz son Spider-Man’in üzerindeki sis perdesi de dağıldı.

Spider Man Shattered Dimensions cover

Soldan sağa: Noir, Amazing, 2099 veeee...

Resimden de anlayacağınız üzere Shattered Dimensions’ta karşımıza çıkacak son Spidey, Symbiote… Aslında Symbiote’un Amazing Spider-Man’in bir parçası olduğunu düşünürsek bunun yeni bir evren olduğunu söyleyemeyiz. Geliştirici Beenox’un nasıl bir kurguyla karşımıza çıkacağını bilmiyoruz pek tabii.

Önceki Spider-Man oyunlarından çok farklı bir tada sahip olmasını beklediğimiz (ki Spider-Man’in kendisini hiç ama hiç sevmem) Shattered Dimensions; Xbox 360, PS3, Wii ve PC platformları raflarda olacak.

3 Yorum

Bir cevap yazın