Spec Ops: The Line’dan Yepyeni Ekran Görüntüleri

2K Games, merakla beklenen yeni taktik shooter oyunundan yeni ekran görüntüleri yayınladı.

90’lı yılların sonundaki taktik shooter modasının Hidden & Dangerous ve Rainbow Six ile birlikte en akılda kalıcı (her ne kadar onlar kadar olumlu olmasa da) isimlerinden biri olan Spec Ops, Alman Yager Development ve 2K Games işbirliğiyle Spec Ops: The Line adında yeni bir oyunla geri dönüyor bildiğiniz gibi. Unreal 3 motoruyla geliştirilen oyun, bir aksilik olmazsa bu yıl içinde Xbox 360, PS3 ve PC platformları için raflarda olacak.

Oyunda Delta Force’tan Yüzbaşı Martin Walker rolünde, yıkıcı bir kum fırtınasına yenik düşmüş Dubai’ye konuk olacağız. Dünyanın en zengin harabesine dönüşmüş Dubai’daki görevimiz ise terörist olduklarını düşündüğümüz bir takım güçleri etkisiz hale getirip bölgeden tahliye edilememiş sivil halka ve emrindeki askerlerle birlikte kaybolduğu sanılan bir Amerikan subayına yardım etmek.

Gece yarısı Show TV’de çıkan ikinci sınıf aksiyon filmlerini andıran bir hikayesi olsa da, ağzına kadar kum fırtınasıyla dolu bir taktik shooter oynamak ilginç bir deneyim olabilir. Zira Yager’den gelen açıklamalar, kum faktörünün oynanış dinamiklerinde çok önemli bir yere sahip olacağını gösteriyor.

Dağıtımcı 2K Games ise, bir süredir sessizliğe bürünmüş projeden yeni ekran görüntüleri yayınladı. Buraya tıklayarak galerimize ulaşabilirsiniz.

Spec ops the line ss 1

Bir cevap yazın