Spec Ops: The Line Ön Sipariş Bonusları

2K Games, Spec Ops: The Line’ın ön sipariş bonuslarını güzel bir video eşliğinde duyurdu.

90′lı yılların sonundaki taktik shooter modasının Hidden & Dangerous ve Rainbow Six ile birlikte en akılda kalıcı isimlerinden biri olan Spec Ops (her ne kadar bu çok olumlu bir akılda kalma olmasa da) Alman Yager Development ve 2K Games işbirliğiyle Spec Ops: The Line adında yeniden doğuyor bildiğiniz gibi.

Delta Force’tan Yüzbaşı Martin Walker rolünde, yıkıcı bir kum fırtınasına yenik düşmüş ve dünyanın en zengin harabesine dönüşmüş Dubai’ye konuk olacağımız oyunda, terörist olduklarını düşündüğümüz bir takım güçleri etkisiz hale getirip bölgeden tahliye edilememiş sivil halka ve emrindeki askerlerle birlikte kaybolduğu sanılan bir Amerikan subayına yardım ulaştırmaya çalışacağız.

Oyunun Alman geliştiricisi Yager, çoklu oyuncu modlarına da özen gösteriyor elbette. Sınıf tabanlı bir oynanışa sahip olacak çoklu oyuncu modlarında her sınıfın takıma katacakları bir takım özel yetenekleri olacak. Ayrıca artık moda olduğu üzere tecrübe puanı toplayıp seviye atlayabileceğiz.

Oyunun dağıtımcısı 2K Games ise bugün yayınladığı videoyla oyunun ön sipariş ederseniz elde edeceğiniz çoklu oyuncu modu bonuslarını da duyurdu.

Oyunu ön sipariş edenlerin sahip olacağı FUBAR (fucked up beyond all recognition yani) paketiyle gelen ayrıcalıklar şu şekilde:
  • Farklı karakter modelleri
  • Officer sınıfı 1. seviyede açılacak
  • AK-47 1. seviyede açılacak
  • İlk bir hafta boyunca iki kat tecrübe puanı
Spec Ops: The Line, bir aksilik olmazsa 29 Haziran’da Xbox 360, PS3 ve PC platformları için raflardaki yerini alacak.
İyi seyirler.

Bir cevap yazın