Söylenti: Modern Warfare 2’ye Yeni Oyun Modları Yolda

Infinity Ward ve Activision’ın Modern Warfare 2 için yayınlamayı düşündüğü (doğal olarak) indirilebilir içeriklerin genel hatları yavaş yavaş belli olmaya başladı. 

Her ne kadar söylenti düzeyinde de olsa haftabaşında bir grup hacker oyunun kaynak kodlarında “Arena”, “Global Nuclear Thermal War”, “One Flag” ve “VIP” isimli modların varlığını keşfetmişti. Zaten yeni oyun modları Infinity Ward’ın da belirttiği noktalardan biriydi. Eh hali hazırda 17 tane çoklu oyuncu modunun üzerine bir de bunlar eklenince ne yapacağız bilemiyorum. Yeni haritaların yanında yeni ünvanlar ve amblemlerin de geleceği şüphe götürmez.

Anlaşılan yapımcı arkadaşlar bir süre daha Modern Warfare 2 üzerinde durmakta ısrarlı. Zira ilkbaharda çıkacağı açıklanan paketten sonra bir yenisinin daha geleceği biliniyor ve Activision 2010 yılı içerisinde üçüncü hatta dördüncü bir içerik paketinin de olabileceğini saklamıyor. Kendilerine hayırlı kazançlar diliyoruz, ancak “bari şu özel sunucu işini halledin be hocam” demeden de duramıyoruz. Babalar Favela sokaklarında her türlü akar orası ayrı *<|:D

1 Yorum

Bir cevap yazın