Söylenti: Mass Effect 3’te 4 Kişilik Co-op Desteği Olabilir

İtalya Resmi PlayStation Dergisi, Mass Effect 3’ün co-op desteğine sahip olacağını iddia ediyor.

Aslına bakarsanız bu yeni bir söylenti değil. Son bir yıldır birçok prestijli oyun dergisinin benzer iddialarla ortaya çıktığını gördük.

İtalya Resmi PlayStation Dergisi’nin iddiasına göreyse Mass Effect 3, tek kişilik senaryodan ayrı, Gears of War serisinin “Horde” moduna benzer dört kişilik online bir co-op moduna sahip olacak. Tıpkı Horde modunda olduğu gibi bir yandan üzerimize dalga dalga gelen düşmanları yardımlaşarak yok edip, hayatta kalmaya çalışırken; bir yandan da en iyi skoru yapmaya çalışacağız.

Peki Ray Muzyka daha önce ortaya atılan benzer iddialar için ne demişti?

Mass Effect serisi için çoklu oyuncu desteğini fazla konuşmadık. Ancak yine de bütün oyunlarımız ve markalarımız için çoklu oyuncu ihtimalini araştırıyoruz.

Açıkçası EA’in geniş kitlelere hitap etme arayışını düşününce, bir Horde modu kulağa pek de mantıksız gelmiyor. Sanırım bu konuda bekleyip görmemiz gerekecek. Mass Effect 3, 6 Mart 2012’de PC ve Xbox 360 platformlarının yanında PS3 için de raflarda olacak (hatırlarsanız ilk oyun PS3’e hiç çıkmamış, ikinci oyunsa 1 yıl gecikmeli çıkmıştı).

Mass effect 3 ss 16

Bir cevap yazın