Sony’den Türk Oyuncularına Teşekkür Mektubu

Sony Türkiye, Türk oyuncusunun Sony ürünlerine gösterdiği ilgi için bir teşekkür mektubu yayınlandı.

Sony LogoSony’nin Türk oyuncusuna teşekkür için kaleme aldığı mektubu aynen yayınlıyoruz.

Türk oyuncularımıza teşekkürlerimizle…

Biliyoruz ki, tıpkı bizler gibi siz değerli oyun tutkunlarının da tek hayali; “hayalleri gerçeğe dönüştürmek”.

Siz, ev sevdiğiniz ya da keşfetmekten büyük zevk aldığınız tüm oyunları, hep daha iyi bir noktada görmeyi arzuluyor; kendi hayal dünyanızı hatta daha ötesini size sunmasını istiyorsunuz. Çok haklısınız!

Biz de, oyun dünyasının küresel ölçekte öncü, en yenilikçi ve hareketli oyuncusu olarak, hayal edebileceğimiz her şeyi, gerçekleştirebileceğimize olan “make.believe” anlayışımızla

sizin tutkunuza da ortaklık ederek, beklentilerinizi hatta daha ötesini hayatınıza getirebilmek için çok çalışıyoruz.

Çok mutluyuz ki, bu çalışmalarımız, hepimizin yüzünü güldürüyor. Mutluyuz çünkü;

  • 2007’den bugüne PlayStation®, Türkiye’de tam 6 kat büyüme kaydetti.
  • Eylül 2010 itibariyle açıklanan rakamlara göre, lanse edilişinin henüz 5. yılında dünya
  • çapında toplam 41 milyon 600 bini aşkın PS3 satışı gerçekleşti.
  • PlayStation® Move hareket kumandası, herkesi “harekete geç”irmek üzere dünya lansmanını gerçekleştirdiği Ekim 2010 ile Kasım 2010 arasında, sadece iki ay içerisinde Türkiye’de 20 bini aşkın, dünya çapında 4,1 milyon adet satarak büyük bir başarı yakaladı.
  • Artık, oyun dünyası için en önemli oyunlar tüm dünya ile eş zamanlı olarak ülkemize geliyor.
  • Oyun piyasasını hareketlendirecek PlayStation® Network (PSN) Eylül 2010’da hizmete girdi. Hemen akabinde PlayStation Store açıldı. Bu sayede Türk oyuncular da artık, Türkiye’de uygun fiyatlarla mini oyunlar, oyunların indirilebilir ve kişiselleştirilebilir içerikleri, betaları ve multiplayer demoların yanı sıra ücretsiz oyun demoları da indirilebiliyor.
  • Artık Türk oyuncular, PlayStation® Türkiye ve yenilenen yüzü tr. Playstation.com sayesinde hem en sıcak gelişmeleri tüm dünya ile aynı anda takip edebiliyor hem de dilediği oyunlara bütün dünya oyuncuları ile aynı anda sahip olabiliyor.

Ne mutlu bize! Bizde yenilik hiç bitmek bilmiyor, çünkü hayallerimiz ve onları gerçekleştirmeye olan inancımız hep devam ediyor. 

Bugün, PlayStation® Move, büyük – küçük, kadın –erkek, çok farklı cinsiyet ve yaş gruplarının zevkine hitap edebilecek içerikte 25’i aşkın oyun sunuyor. Sports Champions, Start the Party, EyePet Move Edition, MAG, SingStar Dance ve daha fazlası PS Move’un öne çıkan oyunlar arsaına yer alıyor. Milyonlarca hayranı tarafından heyecanla beklenen Killzone® 3’ün PS Move’a gelmesine sayılı günler kaldı… Biliyoruz heyecan dorukta, bizim için de öyle!

Ama biz biliyoruz ki; her tip oyuncuya çok eşsiz deneyimler yaşatacak oyun ve içeriklerimiz ile gelişim hep devam edecek. Bu gelişim yolunda biz de Sony olarak yine ilk’lere imza atmaya devam edeceğiz.

Daha çok Türkçe, daha çok 3 boyutlu oyun, PS Move ile birlikte eğlenceye daha çok hareket… Hepsi ve daha fazlası için daha çok kaynak, daha çok çalışmak!

Bizim çok çalışmaktan anladığımız;

Siz, oyun tutkunlarının; oyun oynama şeklini, trendlerini ve standartlarını yeniden tanımlayan oyunlarımıza, en avantajlı koşullarda ulaşmanız ve oyun zevkini en üst düzeyde yaşamanız…

Dünya oyun piyasasına önderlik ederken, sizlerin Sony ürünlerine daha uygun fiyatlara, daha kolay erişebilmeniz…

Ve tüm bunları gerçekleştirebilmek için biz hayallerimize sarılıyor, sizlerden aldığımız

desteğe güveniyoruz.

O yüzden diyoruz ki; Türkiye’nin, vefalı oyuncuları, başarılı oyun geliştiricileri, sektörün nabzını tutan yazarları, çizerleri ve sektörün her geçen gün daha da büyümesi, ülkemizin dünya oyun pazarında daha güçlü bir konuma gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

Bugün, Türkiye’de hayallerinin peşinden koşan böyle güzel bir kitle oldukça, biz hayallerimize daha da sımsıkı sarılacak ve her gün onları gerçekleştirmek için daha çok çalışacağız.

İyi ki varsınız, iyi ki oyun dünyasındasınız!

Hiçbir zaman unutmayın; oyun her gün yeniden başlıyor…

Yepyeni oyunlarda her zaman bir arada olmak, eğlencenize yeni deneyimler katmak için biz

daima buradayız!

 

Saygılarımızla,

Sony Eurasia Kişisel Eğlence Grubu

 

 

8 Yorum

  1. lazboy

    ps3 hacklenmeyince ps3 kaflerin cogu kapandi eskiden ps3 korsan aciyordu kafeler aliyordu artik kafeler alamiyor cogu internet kafe ve ps3 oyun merkezleri kapandi artik xbox cafeler cikar:d

Bir cevap yazın