Sony ICD-UX200 ve ICD-UX300F Dijital Ses Kayıt Cihazlarını Duyurdu

Dijital ses kayıt cihazı muhabirlerin dışında derslerini tekrar dinlemek isteyenlerin de ihtiyacını duyduğu kullanışlı bir aygıt. Gerçi dinleme cihazı niyetine kullanmak isteyecek kötü amaçlı kişilere de hitap ediyor. Sony iki yeni dijital kayıt cihazını Avrupa’da satmaya başlayacak. Üstelik bu ürünler uzun pil ömürleri ve yüksek kapasiteleriyle amaçlarına yeterince hizmet edecekler: ICD-UX200 ve ICD-UX300F. Her iki cihaz da 3-in-1 uyumlu.

Sony ICD-UX200 ve ICD-UX300F

Cihazlar kayıt cihazı olmalarının yanısı sıra veri depolama ve MP3 dinleme amaçlarıyla da kullanılabilirler. UX300F’in depolama kapasitesi tam 1072 saat. Taşıdığı pille 15 saat aralıksız ses kaydı yapmak ve 83 saat MP3 dinlemek mümkün.

Aygıtların USB kafası kaydıraklı olduğu için zarar görme riski az. Sesler MP3 biçiminde kaydediliyor. UX300F’in tümleşik 4 GB hafızası var. Ekranı ilkel görünse de işinizi fazlasıyla görür. Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu.

1 Yorum

  1. gülşen

    bursa dan yazıyorum merhabalar.Sony ıcd-ux 300f ses kayıt cihazınızın fiyatını öğrenmek istiyorum bursa da hangi bayilerde şu an bu ürün mevcut teşkkürler cevabınızı bekliyorum

Bir cevap yazın