Sony HD Video Oynatabilen S-Frame Serisi Yeni Dijital Çerçeve Modellerini Duyurdu

Sony’den her keseye, her zevke uygun on farklı dijital çerçeve.

Sony, dünyanın en önemli tüketici fuarlarından biri olan IFA 2010’da yeni S-Frame serisi dijital çerçevelerini görücüye çıkardı. Sony S-Frame serisi dijital çerçeveler 17.6 cm’den 26 cm’e değişen boyutlarda toplam on adet versiyona sahip olacak. Ayrıca üst düzey modellerde AVCHD video oynatım desteği de olacak.

Sony Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Değiştirilebilir panellerle gelen E710 dışındaki bütün modeller, panel çerçevesinde belirgin bir aydınlatılmış ‘Sony’ logosuna sahip. Logo, çerçeve dikey olarak yerleştirildiğinde otomatik olarak kayboluyor. Ayrıca, çerçevenin dikey veya yatay olarak yerleştirilmesine göre görüntüyü doğru göstermek için görüntüyü çeviren akıllı bir yönlendirme sensörü de bulunuyor. Size, çerçeve kullanılmadığı zaman kullanılan enerjiyi azaltarak, enerji tasarrufu sağlayan bir zamanlayıcı ve oturduğunuz yerden video oynatmayı kontrol etmek için bir kumanda da sunuluyor.

Sony DPF-XR100 dijital çerçeve

Sony tarafından ilk defa, S-Frame XR100’de, stereo ses ile birlikte video kameranız ile DSLR AVCHD video klipleriniz gösterilebiliyor.  Ayrıca videonun ses kayıtları veya önceden kurulmuş arka plan müzik parçaları ile duruma uygun ambiyansı yaratabiliyorsunuz. Alternatif olarak favori müzik parçalarınızı çerçevenin dahili belleğine aktararak videolarınızın ve slayt şovlarınızın havasını değiştirebiliyorsunuz.

Sony dijital çerçeve teknik özellikler

Sony S-Frame serisi dijital çerçeveler Kasım ayında satışa sunulacak, ürünlerin fiyat bilgisi ise henüz paylaşılmadı.

Bir cevap yazın