Sony Ericsson Xperia Ray Ağustosta Bizlerle

Satış sitelerinden gelen bilgiler çıkış tarihine ilişkin ipucu veriyor.

Sony Ericsson Xperia Ray cep telefonu

Sony Ericsson Xperia Ray.


Sony Ericsson Xperia Ray telefonun bu yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulması bekleniyordu  ama bazı satış sitelerinin ürünün sayfasını yayına alması ve fiyat bilgisi vermesiyle, Ray’in yaklaşık 15 Ağustos gibi raflardaki yerini alacağı neredeyse kesinleşti.

Yurtdışı fiyatının yaklaşık 560$ olması beklenen Xperia Ray’de tek çekirdekli 1GHz Snapdragon işlemci, 512 MB bellek ve Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi bulunuyor.

Aynı tarihte tanıtılan “sağlamlaştırılmış” Xperia Active’in çıkış tarihine ilişkin bir bilgi ise henüz yok.

Kaynak: pocketnow.com

2 Yorum

  1. ilhan

    sony erıcsson ray kullanıcı olarak memnun değilim.daha önce kullandığım samsung galaxy s i9000 bundan çok daha iyi bit cihazdı.ilk eksiği ön kamera olmasına rağmen görüntülü konuşma yok .1200 verdim bu cihaza.+ normal video player videoların 100/90 nı açmıyor.dosya klasörü yok. böyle bir cihaza göre ekran çok küçük kalıyor ve kullanışlı değil. pil perfosnıda beğenmedim beklem süresi iyi ancak internette veya video izlerseniz hızla tükeniyor.ekran kaliteside samsung galaxy s göre kötü . dahili hafıza yetersiz 512 mb. bir sony ci olarak üzülerek söylüyorum samsung çok gerisinde bu cihaz tavsiye etmiyorum. samsung galaxy s den sonra bu cihaz yetersiz kalıyor.

  2. ahmet

    gerçekten mükemmel özellikle inceliği çok güzel. bu performanstaki diğer markaların tabletten farkı yok nerdeyse. rayi kullanın ve telefon kullandığınızı anlayın

Bir cevap yazın