Sony Ericsson W995 Avrupa’nın en iyi müzik telefonu seçildi

Sony Ericsson W995

Avrupa’nın en prestijli ödülü olarak ifade edilen EISA (European Imaging and Soun Association) 2008-2009 yılı için sahiplerini buldu. 29 Ağustos’ta Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen törenle sahiplerine ulaşan EISA Ödülleri’nde Sony Ericsson Walkman™ telefon W995, Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilerek ödüle layık görüldü. Geliştirilmiş video performansı ve Media Go™ özelliğiyle, hareket halinde eğlence deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Sony Ericsson Walkman™ telefon W995 Türkiye’de çok yakında satışta olacak.

EISA 19 Avrupa ülkesinden gelen 50 ses, mobil elektronik, video ve fotoğraf dergisi üyeliği ile Avrupa’nın en büyük editoryal multimedya organizasyonu olma özelliği taşıyor. Her yıl Haziran ayında tüm EISA dergi müdürleri bir tüm yıl boyunca dergilerinde yayınlanan ürünler arasında her kategorinin en iyilerini belirlemek üzere bir araya geliyor. Kazanan ürünler; yüksek kalite ve yaratıcı özellikler arayan müşterilerin takdir edeceği ileri teknoloji, tasarım gibi kriterler baz alınarak belirleniyor. Değerlendirmede öncelik verilen en önemli 6 kategoriyi ise; Cep Telefonları, Ses, Video, Ev Sinema Sistemleri ve Otomobil Elektronikleri oluşturuyor.

Bu yıl EISA Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilen Sony Ericsson Walkman™ telefon W995 video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle multimedya çılgınlarını hedefliyor. 2.6 inç genişliğinde görüntüleme ve 240×320 çözünürlüklü ekranıyla kaliteli bir izleme deneyimi sunuyor. W995 üstün Sony Ericsson Walkman™ telefon özelliklerinin yanı sıra hareketli kontrol, Turbo 3G ve Wi-Fi™ özelliklerini de taşıyor.

Media Go™ programı ile bilgisayarınızda yüklü herhangi formattaki video, müzik ve fotoğrafı zahmetsizce telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca, internet üzerindeki paylaşım sitelerinden de istediğiniz medya içeriğini anında yükleyerek modelin 2.6″ ekranında evinizdeki televizyon kalitesinde seyredebiliyorsunuz.

Temel Özellikler

Boyut: 97.0 x 49.0 x 15.0 mm
Ağırlık: 113.0 gr
Mevcut renkler: Progressive Black, Cosmic Silver, Energetic Red
Ekran: 240×320 pixel
Bellek: Memory Stick Micro™ (M2™) 16 GB’ye kadar destek
Telefon Belleği: 118MB (Telefon belleğinin gerçek boş kapasitesi, telefonun önyapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.)
Şebekeler: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS/HSPA 900/2100

Bir cevap yazın