Sony Ericsson Kurara’nın Başarısı Fiyatına Bağlı

Kimse cep telefonu endüstrisinin para tarafından yönetildiğini söylememeli. Mobile-Review Sony Ericsson Kurara’yı inceleme şansını yakalamış fakat bu telefonun iyi bir seçenek olup olmaması tamamen fiyatına bağlı: 450 Dolarsa kazanır, 600 Dolarsa dokunmatik ekranının üzerine düşer.

Sony Ericsson Kurara Mobile-Review

3.5″ AMOLED ekranı cep telefonunu pahalı yapabilecek bir etmen olsa da Symbian S60 işletim sistemi onu biraz geri plana itiyor. Ayrıca Mobile-Preview telefonun 8.1 megapiksellik kamerasını pek başarılı bulmamış. Yazılımsal olarak da SE Satio’dan pek farkının olmadığı söyleniyor. Yine de Kurara çıktığında Sony Xperia X10’da rastladığımız Mediascape ve Timescape uygulamaları yüklü olarak gelebilir.

Cep telefonlarında 3.5 mm kulaklık çıkışının olmasını hep takdir etmişizdir fakat incelemeye göre Kurara’nın pil ömrü vasatın üstünde değil. Sony Ericsson henüz bu cep telefonunun fiyatını açıklamadı fakat 600 Dolara yakın bir değerden söz ediliyor. Eğer şirket daha rekabetçi olmak istiyorsa Kurara’nın fiyatını kendisinden bariz daha iyi olan akıllı telefonlardan biraz daha düşük belirlemeli.

Bir cevap yazın