Sonbahar 2002 IDF – 2. Gün

Bugün günümüzü firmalarla ürünleri hakkında görüşmek ve her birinin Intel’in açılış konuşmasında bahsettiği misyon doğrultusunda ne yapacaklarını öğrenmekle geçirdik.

Çoğu firma Intel’in kendilerine verdiği görevleri yerine nasıl getirecekleri konusunda açık stratejiler geliştirmiş durumda. Diğerleri ise kendi ajandalarına en uygun stratejileri adapte etmeyi tercih etmişler. Ancak sonuç olarak ilerleme devam etmeli ve iş dünyası ilerlemeli. Elbette, bunu gerçekleştirebilmek için firmalar problemlere yaratıcı çözümler getirmek ve bu çözümleri satın alacak müşteriler bulmak zorundalar.

Biraz kedi-fare oyununa benziyor ancak dürüst olmak gerekirse endüstrinin ihtiyacı olan şey müşterilerin ürünleri satın almaları için bir itici güç yaratmak. Çoğu firmanın zor durumda olduğunu biliyoruz, ancak bugünkü görüşmelerimizde hepsinin istim üstünde olduğunu gördüğümüzü söyleyebiliriz. Hiç biri şu ana kadar havlu atmış değil, ancak daha önce de söylediğimiz gibi insanları yeniden alışveriş yapmak inçi biraz heyecanlandırmak gerekiyor. Bu yüzden herkes potansiyel müşterilerini etkiyebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

ViewSonic Görüntüleri

ViewSonic denince aklınıza ilk ne gelir? Eğer cevabınız “monitör” ise, sadece yarı yarıya doğru cevap verdiniz. Viewsonic ile ne yaptıklarını uzun uzun konuştuk. Firma Tablet PC teknolojisi yatırımları konusunda oldukça heyecanlı.

ViewSonic Tablet PC V1100.

ViewSonic Tablet PC V1100.

V1100 866MHz Pentium IIIm kullanıyor. 256MB RAM belleği 512MB’a artırılabiliyor. Terfi edilebilen 20 GB’lık 9.5 mm 2.5″ IDE sürücüsü var. Ayrıca dahili 802.11b MiniPCI kablosuz iletişim, 56K Modem, 10/100 LAN, bir Type II PC kart yuvası, bir Compact Flash yuvası, AC 97 ses desteği, 4-hücreli Lityum İyon pil, USB ve 1394 Firewire bulunuyor.

V1100 bu açıdan beşiği ile görünüyor. Aygıt oldukça ince, ve bu da Tablet PC almak isteyenlerin tercih ettikleri bir özellik

V1100 bu açıdan beşiği ile görünüyor. Aygıt oldukça ince, ve bu da Tablet PC almak isteyenlerin tercih ettikleri bir özellik.

Bir cevap yazın