Sniper: Ghost Warrior 2 Gamescom 2011 Demosundan Görüntüler

CryEngine 3 ile güçlenen Sniper: Ghost Warrior 2 bakalım nasıl görünüyor?

Polonyalo City Interactive’in geçtiğimiz yıl raflarla buluşan keskin nişancı oyunu Sniper: Ghost Warrior, çok iyi bir oyun değildi belki. Ancak gerçekçi balistik fiziği ve zaman zaman yaşattığı heyecanlı anlarla bünyelerdeki keskin nişancı açlığına ilaç gibi gelmişti. Oyunun konsollara da çıkmasıyla 2 milyona dayanan satış rakamları City Interactive’i bir devam oyunu yapmaya itecekti şüphesiz. Beklenen de oldu. Geçtiğimiz Mayıs ayında Sniper: Ghost Warrior 2 duyuruldu. Üstelik oyuna bu kez bir başka Polonyalı geliştirici olan Techland’in zayıflamış Chrome 4 motoru değil Crytek’in çiçeği burnunda CryEngine 3 motoru hayat verecekti.

Ve evet ilk oynanış görüntüleri de Gamescom 2011’de geldi. Oyun nasıl mı görünüyor? İsterseniz buna demo gösteriminden alınmış görüntüleri izledikten sonra siz karar verin.

Bu arada oyunun şimdilik yalnızca PC için duyurulduğunu belirtelim.

6 Yorum

 1. Sabertooth

  2. video da geçitten geçen 2 askeri pusuya düşürürken bizim eleman birden adamın arkasında peydah oluyor. buglarıyla animasyon hatalarıyla gümbür gümbür geliyoruz der gibi olmuş. Çıkışına daha vakit var umarım düzeltirler.

 2. jehuty

  Yapay zeka fazla kullanıcı dostu olmuş sanki, ilk videoda önden yürüyen arkadaş stealth yapıp gırtlak kesmek için düşmanlardan birinin görüş açısına giriyor 1:15, ama 0 tepki veriyor düşman.. ortam uncharted oyunlarını anımsatıyor ama unchartede kıyasla görsellik zayıf, zaten cryengine 3 ne bekleyebilirizki.

  tabi bunlar oyun piyasaya sürülmeden düzeltilir diye düşünüyorum..

 3. Ziyaretçi

  sonuç olarak alanında tek ilk oyunda çok kötü diyebileceğimiz yerler vardı ama kötü de olsa seviyorum bu oyunu umarım yeni oyunda daha uzaklardan daha büyük çaplı tüfeklerle atış yaparız.

Bir cevap yazın