Sniper Elite V2’den Yeni Videolar

Bir kurşun yeter…

Aliens vs Predator serisinden tanıdığımız İngiliz Rebellion, 2005 yılında raflara çıktığında hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan İkinci Dünya Savaşı temalı stealth action oyunu Sniper Elite’in yeniden yapımı üzerinde çalışıyordu bir süredir. Yenilenmiş görseller ve geliştirilmiş oynanış mekanikleriyle bu kez konsollar için de gelen Sniper Elite V2, 4 Mayıs’ta oyunseverle buluşacak.

Yayınlanan yeni videoları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İyi seyirler.

5 Yorum

  1. Zeratul

    7 sene oldu bekledim yenisi çıkar diye en sonunda güzel haber geldi, II. Dünya savaşının klişeliğinden ciddi manada kurtarmıştı bu oyun bizi, oyunun final bölümünde millet atış rekoru kırmak için adeta kendini paralıyordu ( Benim rekorum 1014 metre 🙂 ) Sniper Ghost Warrior bu oyunun boşluğunu bi nebze doldurur gibi oldu ama, Şu anki halinin yerini asla tutamaz.

  2. drtamer

    Trailer deki grafiklere bakarak pekte kaliteli bir yapım gibi gözükmüyor.sadece mermi takibi diğer oyunlarda kısmen olmayan birşey.sniper ghost warrior da ve bulletstromda mermi takibi sniper elite v2 trailerda gösterilenden daha güzel.Şimdiden bişey söylemek doğru olmaz ama ben pek beğenmedim.

Bir cevap yazın