Skyrim’in PC Versiyonu “Suratınızı Eritecek”

Bethesda’nın basınla ilişkiler ve pazarlama gurusu Pete Hines çok iddialı.

Uzun süredir merakla beklenen yeni Elder Scrolls oyunu Skyrim, 11 Kasım’da raflarda olacak. Evet, artık iki haftadan daha az bir zaman kaldı ve Bethesda’dan iddialı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

En son Pete Hines, Twitter’da bir hayranın “PC versiyonu nasıl görünecek” sorusuna şu yanıtı vermiş:

“PC versiyonu muhteşem görünüyor ve muhteşem çalışıyor. Eğer sağlam bir PC’niz varsa suratınızı eritecek!”

Bu benzerine sık sık rastladığımız bir çeşit pazarlama numarası mı, yoksa Skyrim’in PC versiyonu gerçekten de aklımızı başımızdan alacak kadar iyi mi görünecek? Neyse ki bu sorunun yanıtını almak için çok uzun süre beklemeyeceğiz.

Bu arada son günlerde ortalıkta dolaşan bir söylentiye göre Bethesda’nın şu ana kadar yayınladığı PC versiyonu ekran görüntüleri düşük-orta detay seviyesinde alınmış. Bunun nedeni de konsol üreticisi sponsorların (başta Microsoft olmak üzere) kalbini kırmamakmış. Yerseniz…

Skyrim 2

3 Yorum

  1. mamad

    Şimdiye kadar multiplatform olarak çıkmış en sağlam grafiklere sahip oyun olarak kabul edilen Battle Field 3 bile -ki kendisi uzunca bir süre grafik kalitesi ile insalara pompalandı- o kadar etkilemedikten sonra, Skyrim’in üzerine yapılmış bu söylem basit bir pazarlama taktiği olmaktan öte değil bana göre.

  2. M8RT

    bunu soyleyen vatandas amerikadaysa eger, surati erimeyen oyuncular oyun ciktiktan sonra dava acsinlar, girgirina bile olsa. hem belki kaseden atip tutmaktan biraz vazgecer o zaman bu yuzsuz yapimcilar o zaman..!?

Bir cevap yazın