Skyrim’de İstediğimiz Kişiyle Evlenebileceğiz

Yanlış okumadınız “istediğimiz kişiyle”!

Elder Scrolls serisinin Redguard ve Battlespire ile birlikte yedinci oyunu olacak ve 11 Kasım’da raflardaki yerini alacak Skyrim, görünüşe bakılırsa yalnızca muhteşem görselleri ve zengin içeriğiyle değil bize sunduğu ilginç opsiyonlarla da çok konuşulacak. Üstelik bunlardan bir tanesi var ki…

Bethesda’nın basınla ilişkiler ve pazarlama gurusu Pete Hines, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla Skyrim’de istediğimiz kişiyle evlenmenin mümkün olacağını açıkladı. Açıklamasının yanlış anlaşıldığını gören Hines, konuyu biraz daha açtı.

Hayır herhangi bir NPC ile evlenmekten bahsetmiyorum. Hangi cinsiyetten olursanız olun bir kadın veya erkekle evlenebileceksiniz.

BioWare’in son oyunlarında heteroseksüel duvarları yıktığını ve bu yüzden garip tepkiler aldığını düşünürsek Skyrim’in de benzer içi boş mantıksız eleştirilerle karşı karşıya geleceğini öngörmek pek de zor olmasa gerek.

Skyrim 4

8 Yorum

  1. gouranga

    Bu bir rpg oyunu. Oynanış tarzı olarak neredeyse bir mmorpg özgürlüğü var ama rpg öğeleri biraz zayıf.

    Aslında hepiniz bir şekilde bu serinin 4. oyunu olan “Oblivion” u duymuşsunuzdur. Bu aynı serinin 5. oyunu olacak.

  2. Vernoncougar

    Pıyasaya cıksın satın alıp oynamaya baslayalım evlenecek bırını ıllakı bulurum 🙂 Oblıvıon’da SSAO acıkken goruntuler nasıl ama? olaganustu tabı, dunya para bosuna vermıs olmayalım sıstem ıcın karsılıgını alalım bıraz boyle oyunlarda. Skyrım’de bu gorsel kalıte 3 adım daha onde. Gel 11.11.2011 gel.

Bir cevap yazın