Siz Sordunuz, Creative Labs Cevapladı – Hoparlör Sistemleri

Siz Sordunuz, Creative Labs Cevapladı - Hoparlör Sistemleri

Creative Labs firması ile işbirliğinde başlattığımız çalışmanın ikinci serisinde, Creative Labs mühendisleri, Creative hoparlör sistemleri hakkındaki sorularınızı cevapladılar. Merak ettiğiniz pek çok konudaki bu soruları ve cevaplarını bir röportaj halinde yayınlıyoruz.

Bu ayki talihlimizi, birkaç gün içinde, PDE (Personal Digital Entertainment – Kişisel Eğlence Ürünleri, MP3/CD Çalarlar vb.) kategorisinde yeni sorularınızı sorabilmeniz için hazırlayacağımız başvuru formu ile birlikte duyuracağız.

İsterseniz önce Creative Labs ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmanın ana adımlarını hatırlatalım:

  • Creative Labs ile bu etkinliğe Aralık ayında, Creative Ses Kartları ile ilgili sorularınızı alarak başladık. Etkinliğimizin tüm detaylarını içeren bu yazıyı burada bulabilirsiniz.
  • Creative Labs mühendislerinin Ses Kartları ile ilgili sorularınıza verdiği cevapları burada yayınladık.
  • İlk ay Creative Labs mühendislerine en iyi soruyu sorarak Creative Audigy 2 ses kartı kazanan talihlimizi burada açıkladık. Ayrıca her ayın talihlilerinin oluşturacağı listeden bir kişiyi etkinliğimizin sonunda Singapur’a göndererek Creative Labs yetkilileri ile tanıştıracağımızı bu yazıda duyurduk.
  • İkinci etkinliğimizin konusu Creative Hoparlör Sistemleriydi. Bu konudaki sorularınızı buradaki form ile almaya başladık ve en iyi soruyu soran kişinin Creative Labs’tan Inspire 6.1 6600 hoparlör sistemi kazanacağını duyurduk. İşte bu yazı da Creative Hoparlör Sistemleri ile ilgili sorularınızın cevaplarını içeriyor.

Creative ürünleri ile ilgili olarak THG’de çıkmış incelemeleri ile aşağıda bulabilirsiniz:

Bir cevap yazın