Singularity’den Yeni Bir Video Daha: Deadlock ile Kurşunları Bile Manipule Edebileceğiz

Quake 4, Soldier of Fortune, Hexen gibi sağlam FPS’lerin altında imzası  bulunan deneyimli Raven’ın son oyunu Singularity, çok kısa bir süre sonra aramızda olacak. Singularity’den şimdiye kadar pek çok video izledik ve oyundaki ilginç oynanış dinamikleri ve özelliklerin bir çoğunu görme şansını yakaladık.

Raven’ın yayınladığı son video ise oyunda şimdiye kadar görmediğimiz bir özelliği bizlere tanıtıyor. Bu yeni özellik ile birlikte üstümüze gelen kurşun ve roketleri manipule edip yön değiştirmelerini sağlayabiliyoruz.

Raven’ın, gerçekten ilginç oynanış dinamiklerine sahip bir FPS geliştirdiğine şüphe yok sanırım. Bizde Singularity’nin ilginç oynanış dinamiklerini bizzat denemek ve sizlere oyunun hakkını veren bir inceleme yazmak için sabırsızlanıyoruz, hatta Uğur Yurtsever ile ben kim Singularity’i inceleyecek diye tartışmaya başladık bile. Biz Uğur’la kavga ederken, sizde son yayınlanan videoyu izleyin.

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Gerçekten heyecan verici.Ancak normalde oyunlarda grafiğe çok bakmayan birisi olmama rağmen bir fps oyununun her zaman kaliteli grafiklere sahip olmalısı gerektiğini düşünüyorum,ne yazık ki videolarda gördüğüm kadarıyla oyun bu konuda 2-3 yıl geriden geliyor.

Bir cevap yazın