Singularity İle Geçmişe ve Geleceğe Yolculuk (Video)

Eski tarz (old school) FPS oyunlarını seviyor musunuz? Ben bayılıırm. Evet, farkındayım eski tarz FPS geliştiren oyun stüdyosu artık parmakla sayılacak kadar azaldı ama Raven Software, tarzını değiştirmemekte ısrarlı gözüküyor.

Sağlam Boss savaşları, üzerinde bir hayli düşünülmüş zorluk seviyesi, bol aksiyon, saatlerce süren FPS deneyimi… İşte Raven Software yıllarca bize bu kaliteyi yaşattı. Her ne kadar Raven, Quake 4 ile çıktığı tepe noktaya, son oyunu Wolfenstein ile tekrar çıkmayı başaramasa da Singularity ile tekrar eski güzel günlerine dönmek üzere. Singularity için yayınlanan videolar bu tahminimizi oldukça güçlendiriyor.

Peki, Singularity’i hakkında bu kadar umutlu olmamızın sebebi nedir? Aslında, geçtiğimiz günlerde “Singularity’nin çıkış tarihi belli oldu” haberimizde bu umudumuzun sebeplerini sıralamıştık. Raven, Wolfenstein ile denediği fakat pek başarılı olamadığı eski tarz FPS oyunlarını sağlam bir hikayeye kavuşturma çabasında bu sefer ciddi bir adım atmış gibi gözüküyor. Singularity için yayınlanan en son video da Raven’nın bu çabasını kanıtlıyor.

4 Yorum

  1. Ziyaretçi

    cok guzel oyun burda kaldim bir profoser kalmis ve bir general devili olduren adam yani birimizi sec diyo prosefosoru olduruyom ordunun basina geciom yaratiklarda bizden oluyo adami oldursen proforsoru buraksam saati o ele geciriyo  obur secenegide denicem

Bir cevap yazın