Shogun 2 Total War Limited Edition 69.99 TL’den Ön Siparişte

Shogun 2: Total War 15 Mart’ta raflardaki yerini alacak.

Oyun tutkunlarının büyük sabırsızlıkla beklediği strateji oyunu Shogun 2 için geri sayım başladı…

Shogun 2 Total War PC Limited Edition 69,99 TL’den D&R, Overgame ve www.aralgame.com adresinde ön siparişe açıldı. Oyunun Standart Edition versiyonu 15 Mart’ta tüm satış noktalarında yerini alacakt. Ön sipariş veren oyunseverler, Limited Edition’a özel indirilebilir içeriklere sahip olacak.

SHOGUN 2 Total War  Limited Edition, standart oyunun yanısıra özel oynanabilir Hattori Klanı, ek tarihi savaş senaryosu ‘Nagashino’, online avatarınız için komple zırh seti ve online karakterinizde kullanmanız için başlangıç XP’si içermektedir.

·         Hattori Klanı: Klan, askeri yetenekler ve gerilla tekniklerinden oluşan ninja dövüş sanatı Iga-ryu ninjitsu’da ustasıdır.

·         Ek tarihi senaryo: Nagashino savaşı, 1575’te Oda ve Tokugawa klanlarının efsanevi Takeda klanına karşı ittifak oluşturup, birlikte mücadelesine dayanmaktadır.

·         Avatarınız için özel zırh: Bu komple zırh seti avatarınızın savaş alanında farkedilmesini sağlayacaktır. 

·         Başlangıç XP’si: Özel yetenekler ve karakter özellikleri alarak, avatarınızla daha yüksek düzeyde savaşa başlayabilirsiniz. 

SHOGUN 2 TOTAL WAR tamamen 3D kara ve deniz savaşları ve detaylı sefer haritası da dahil olmak üzere önceki oyunlardaki özellikleri daha da geliştirirken, yeni çokluoyuncu özellikleri ile başarılı Total War serisini daha da ileri taşıyor.

Bu ayrıcalıklı kutu tasarımı ve ekstra içerik için 69.99 TL gerçekten çok iyi bir fiyat. Total War sevenlerin oyuna gereken desteği vereceklerini düşünüyorum.

Shogun 2 Total War Limited Edition 1

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Nedir hacı,gerçekler bunlar.Empire’ı da hayvanlar gibi bekledik,çıktığı gibi aldık,ne oldu?En başlarda ağzımızın suyu aka aka oynadık,deniz savaşları vs. sonra bir baktık oyun fason,fasonizm.Bir strateji oyununa göre iyi,TW serisinden bir oyuna göre berbattı.O kadar uğraştılar yamalarla bile adam olmadı,tarihsel gerçekçilik hak getire zaten.Napoleon çıktı,o da eh işte denebilecek bir oyundu.Hala beklenen değişiklikleri yapmadılar,şimdi Shogun2 çıkıyor,zaten bana ve çoğu kişiye göre Shogun, TW serisinin en az zevk veren oyunu (kötü demiyorum),çünkü kim ne derse desin yapısı itibariyle kısıtlı bir oyun .Rome 2 çıktığında heyecanlanırım,onun dışında TW serisinden umudu kestim.

Bir cevap yazın