Shogun 2 Rise of the Samurai Campaign DLC’si gözüktü

Total War serileriyle geçireceğimiz 11’inci seneye girerken Shogun 2 için yeni bir DLC duyuruldu. Kısa bir süre önce Sengoku Jidai Unit Pack ile yeni oynanabilir 10 birime kavuşan Total War’cular, bu sefer daha devasa içeriklerle karşılaşacaklar.

Rise of the Samurai Campaign DLC adı üzerinde oyuna yeni bir senaryo ekliyor.

3 efsanevi hanedanlıktan 6 yeni klan
16 yeni kara ünitesi
10 yeni deniz ünitesi
4 yeni hero birimi
4 yeni ajan türü
10 yeni multiplayer sancağı
10 yeni avatar özelliği

Shogun2-gempeiwar

Högen İsyanı sonrası vuku bulan Gempei Savaşı dönemini konu edinen senaryo Heian periyoduna rast gelir ki bu dönem samuray sınıfının yükselişi olarak bilinmektedir. Dönem itibariyle yine Shogun 2’nin ana temasındaki gibi yine Şogunluk, düşman klanlar ve sizin seçtiğiniz klan arasında gitti geldiler yaşayacaksınız.

DLC’nin bir diğer özelliği ise yeni birimlerin kendine has tasarımları var. Yani Shogun 2’deki gibi adı ve birim resmi dışında her yönü aynı olan klon birimler görmeyeceksiniz…

Fiyatı 9.99 Dolar olan DLC, Eylül ayı içerisinde satışa çıkacak. Eğer alacaksanız DLC’yi şimdiden satın alın Dolar giderek artıyor.

DLC sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    fena değil yahu.fason dlc’ler gibi değil ama bir exp. pack de değil.nerde eski exp packler ya?zamanında onlara isyan ederdik bu ne kardeşim diye,şimdi dlcler çıkınca arar olduks

Bir cevap yazın