Shogun 2 GOLD oldu ve yeni bir video yayınlandı

SEGA’nın dağıtımını üstlendiği ve Creative Assembly’nin yaptığı Total War Shogun 2, nihayet tamamlandı. Şu an yüzlerce DVD basılıyor, kutulanıyor. 15 Mart 2011’e çok kalmadı, bu açlar oyun bekler.

Creative Assembly, GOLD olma şerefine oldukça etkileyici bir video yayınladı. Video bu zamana kadar genele bakıldığında bir türlü rağbet görmeyen multiplayer bölümünden. Shogun 2’de multiplayer oldukça revaçta olacak. Hatta Uğur ve benim yer alacağım bir klan dahi düşünüyoruz. Yabgu taglı birilerini görürseniz tanıdık selam verin, belki tanıdık çıkar…

1550 yılında geçen oyunumuzda oynanabilir 10 klan var. Multiplayer bölümünde ise kendi klanınız kurabiliyorsunuz. Sancağınızı, armanızı, asker üniformalarının renklerini ve daimyo (general) zırhlarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

İşin içinde RPG unsurları da var. Her savaş sonrası kazandığınız koku (para) ve tecrübe puanları ile bir sonraki savaşa daha da hazır hale geliyorsunuz.

Tüm strateji ve özellikle Total War severlere bu oyunu orijinal almalarını can-ı gönülden bir fanboy olarak (biraz yeniden  önce oldum). Latife bir yana videoyu izledikten sonra takdiri size bırakıyorum.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için Total War Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Emre YURT

    Oyunun hası geliyor ps3 ü bi kenara bırakıp pc başına dönme zamanıdır.Bütün total war oyunlarını orjinal edindim bunuda orjinal olarak önsipariş geçtim,imkanı olan arkadaşlara sesleniyorum ORJİNAL ALIN ALDIRIN

Bir cevap yazın