Sevgililer Günü Hediye Rehberi 2007

“İşi gücü bilgisayar… Sevgililer Günü’nde ne hediye alabilirim ki” diyen bayanlardan mısınız?
“Ne olurdu şu kalpli yastıkların içinden bir de ekran kartı çıkıverseydi… Ben ne hediye alsam?” diyen erkeklerden misiniz? Bu yazı tam sizin için… Karpal Tünel sendromum azana kadar internette gezindim ve hem erkekler hem de bayanlar için en güzel hediyeleri aradım.

Yalnız önce şu noktada anlaşalım sayın baylar; bir gün sevgilinizden hediye olarak ekran kartı alırsanız ve bu ekran kartının üzerinde özenle kazınmış bir kalp şekli veya devre elemanlarından bozma bir “seni seviyorum” yazısı olur ise, “yeni bir sevgili arıyorum” diye ilan vermeyeceğinize ve bu kartı ölene dek saklayacağınıza, şimdi, hemen burada söz verin. Sevgililer günü hediyesine mutlaka bazı özel anlamlar katılmalıdır ve bayanlar da bu çeşit hızaşırtma(overclock) işlemlerinde oldukça yaratıcılardır.

Aslında alınabilecek çok çeşit ve sayıda hediye var tabi ama iş elektronik hediye bulmak olunca bayanlar biraz daha şanssız gibi… Tüm hemcinslerime, teknolojiye meraklı olup bize alınabilecek hediye seçeneklerini arttırmayı tavsiye ediyorum. Hoş ben bütün merakıma rağmen bugüne kadar sevgililer gününde hiç küpe yerine Bluetooth kulaklık alamadım ama neyse…

Artık hediye önerilerimize başlayalım ve öncelikle bayanlara hediyeler seçelim. Merak etmeyin fiyat konusunda insaflı olmak için elimden geleni yapacağım.

Bir cevap yazın