Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgilinize hediye almaya zamanınız olmadı ya da bir fikir bulamadınız mı? O zaman klasik acil durum butonuna basarak çiçekçiye koşarız. Tabi lafım erkeklere. Genelde kadınların erkeklere göre daha planlı yaşadığını düşünürsek, onlar bu duruma düşmezler. Kırmızı gül, günü her zaman kurtarabilir. Ancak dikkat! Her gül renginin bir anlamı vardır. Çiçekçide sevgililer günü diye kırmızı gül kalmamış olabilir. Bu durumda kesinlikle başka renk gül almayın. Yanlışlıkla evlilik teklifi yapabilirsiniz ya da ayrılma mesajı verebilirsiniz. O zaman ne yapacağız? İkinci acil durum butonumuz olan bu yazıyı okuyacağız.

Sevgiliye hediye almak kolay mıdır? Cevap; tabi ki hayır. Hem yaratıcı olmalıyız, hem de sevgilimizin aldığımız hediyeyi beğenmesi için dua etmeliyiz. Zaten yeni yıl hediyesini almak için uzun bir stres dönemi yaşamıştık. Hemen arkasından da sevgililer günü gelmesi bu stresi taze tutmamızı sağlıyor ve hediye almak için yine yollara düşüyoruz.

Bu stres döneminde hem elinizi tutup stresinizi azaltmak, hem de aklınıza fikir gelmeme ihtimaline karşılık ufak önerilerde bulunmak için yine karşınıza bir makale ile çıktık. Bu makale sizin için bir kurtarıcı değil elbette. Makalenin amacı; değişik firmaların ürünlerini bir başlık altında dizmek ve aklınıza gelmeyen o rötarlı fikre çağrışım yapmak.

Yazının en sonunda parayı pulu bir kenara atıp yaratıcı fikir bulmaya çalışacağız. Makale içerisinde yazılan yaratıcı fikirlerin hemen altında bulunan yorumlar kısmı aracılığı ile siz de yaratıcı fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız, belki de zor durumda olan hem cinsinize yardımcı olabilirsiniz.

Not: Makale içerisinde verilen fiyatlar ile yine makale içerisinde yönlendirilen sitelerdeki fiyatlar farklılık gösterebilir. Makale yayına alındıktan sonra fiyat değişimleri olabileceğini belirtiriz.

3 Yorum

  1. havva

    SELAM.BU TELEFONUN(SAMSUNG CORBY PRO) SİPARİŞİNİ VERDİM.Bİ KAÇ AYRINTI SORMAK İSTİYORUM.MENÜDE İSTEDİĞİMİZ YERE GÜVENLİK KODU KOYABİLİYOR MUYUZ ÖRN/ MESAJLARA.BİR DE MEESAJI YAZDIKTAN SONRA SON ANDA GÖNDERMEKTEN VAZGEÇTİYSEK İPTAL TUŞU VAR MI.(NOKİA LARDAKİ GİBİ).YOKSA GÖNDERE BASTIĞIMIZ ANDA MESAJ GİTMİŞ OLUYOR MU.

  2. Ecrin uluç

    hediye almak için basit çözümler aramak için siteler incelerken bir site buldum http://www.kaarun.com ve bunu sizinle paylaşmak istedim bu sitede facebook likelarına göre hediye öneriyor çok ilginç geldi sizinle de paylaştım.
    ilginize teşekkürler iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın