Sert Erkeklerin Yeni Aksesuarı “Şemsilah”

Ancak yelek üzerine giymeniz şart.

Attığını vurma temalı bu akla ziyan şemsiye tasarımına, Brando Atölyesi adlı akla ziyan bir firmanın akla ziyan ürünler satan internet mağazasında denk geldik ve haberini yapmadan edemedik.

Şemsilah şemsiye

Yağmur yağınca şemsilahımızı çekeceğiz.

Bu şemsiyeyle kamuya açık alanlarda gezdiğiniz her gün gözaltına alınacağınız neredeyse kesin. Dahası meslek icabı “dolu” gezen arkadaşların görev yaptığı karakol gibi müesseselerin önünde yağmura yakalanmanız da çok tehlikeli, çünkü şemsiyenize el attığınız anda “Abi ben yağmur, şey” demeye kalmadan kevgire dönebilirsiniz. Bu yüzden bu ürünü askerlikten bildiğimiz “yelek” üzerine giymek şart ki ilk salvoyu canlı atlatıp durumu izah etmeye vaktiniz olsun.

Her ne kadar şemsiye olarak işe yarayacağı kesin olsa da “azmettirici” etkisi nedeniyle bu ürünü dünyanın en tehlikeli şemsiyesi ilan ediyoruz. Dahası eğer bu moda yayılırsa gerçek silahları da ayırt edemeyeceğimizden modasını da tehlikeli buluyoruz.

Yine de merak edenler için ürünün sayfasını verelim. Aynı sayfadaki diğer subay veya samuray kılıcı şemsilahlar da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın