Serious Sam 3: BFE Kazanmak İster Misiniz?

COME GET SAM!

Serious Sam 3: BFE ödüllü yarışmamızın kazananları belli oldu. Sorduğumuz üç soruya doğru cevabı veren oyunseverler arasından rasgele belirlenen 3 okurumuz Serious Sam 3: BFE Steam kodlarının sahibi oldu. Kendileriyle bize ilettikleri e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Kazanamayanlar ise üzülmesin, hediyeli yarışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

İşte kazanan okurlarımız:

 • Berk Meydanlı
 • Ömer Ekici
 • Fevzi Özgür Nergis

Doğru yanıtlar ise şu şekilde olacaktı.

 • Croteam’in kurulduğu ülke Hırvatistan.
 • Serinin ana kötü karakteri Mental.
 • Sam “Serious” Stone’a ait olmayan replik ise “Nobody steals our chicks… and lives! (Kimse bizim kızlarımızı çalıp… sağ kurtulamaz!). Bu replik Duke Nukem’e aitti.

Orijinal Metin:

16-Aralık-2011 / 21:45

Geniş omuzlu, fıçı göğüslü, kot pantalonlu korkusuz ve muzur  kahramanımız Sam “Serious” Stone, geçtiğimiz günlerde beklediğimizden de iyi bir oyunla geri döndü. Dur durak bilmeyen kaotik ve patlayıcı bir aksiyon, 16 kişiye kadar destek veren muhteşem co-op modu ve serinin klasik çoklu oyuncu modları… Serious Sam 3: BFE, tıpkı tanıtım kampanyalarında vurgulandığı gibi, erkeklerin erkek olduğu, yalnızca amatörlerin siper aldığı ve tetiğe her dokunuşumuzda bir şeylerin havaya uçtuğu oldschool FPS’lerin altın dönemine görkemli bir geri dönüş oldu kesinlikle.

Eğer sizler için hazırladığımız incelemeyi hala okumadıysanız buraya tıklamanız yeterli. Yok eğer okuduysanız, ama henüz bu patlayıcı deneyimi yaşama fırsatı bulamadıysanız size güzel bir haberim daha var: Şu an elimizde, oyunun dağıtımcısı Devolver Digital‘ın 3 şanslı okurumuz için gönderdiği 3 adet Serious Sam 3: BFE Steam kodu bulunuyor…

Bu kodlardan birini kazanma şansı elde etmek içinse yapmanız gereken buraya tıklayıp Facebook sayfamıza gitmek ve sizlere sorduğumuz 3 minik soruya doğru yanıt vermek. Sonrasında rasgele belirlenecek üç okurumuz Serious Sam 3: BFE’nin sahibi olacak.

Ayrıca kazanma şansınızı artırmak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun Facebook sayfasını ziyaret edebilir ve geliştirici ekibe birkaç kelimeyle de olsa sevginizi gösterebiliriniz (ki bu sevgi dolu oyun stüdyosuna hoş bir jest olur).

Yarışmamız Salı günü saat 21:00’a kadar devam edecek. Kazanan arkadaşları yine buradan duyuracağız ve kendilerine belirtmiş oldukları e-posta adresi üzerinden ulaşacağız.

Kazanamazsanız da sakın üzülmeyin. Zira daha yeni başladık.

Serious sam 3 ss 3

Sam Stone için sıradan bir gün!

14 Yorum

  • Uğur Yurtsever

   Önceki Serious Sam oyunlarında bazı antivirüs programları veya firewall’larda aynı hatayı verdiğini biliyorum. Serious Sam 3’te benzer bir sorun gelmedi kulağıma, ama siz yine de antivir, spyware veya firewall kullanıyorsanız ayarlarıyla oynamayı veya toptan kaldırmayı bir deneyin. Olmadı başka bir çözüm ararız…

 1. Ziyaretçi

  1 -2 tane virüs bulmuştu bende izin verdim sonra tekrar hata verince virüs programini kapattim ama hala ayni hatayi aliyorum tam oyuna girecem bir tuşa basin yazisi gelince hata veriyor

  • Uğur Yurtsever

   O zaman şöyle bir yöntem deneyelim (oyununuzun orijinal olduğunu varsayıyorum).

   Antivirüs veya spyware, oyunun exe’sini değiştirmiş olabilir. Bu yüzden ilk olarak antivir, spyware ne varsa tamamen devre dışı bırakın.

   Sonrasında ise oyunun dosyalarını Steam üzerinden “verify” edin.

   Oyunun üzerine sağ klik-> properties-> local files -> verify integrity of game cache

   Eğer değişmiş bir dosya varsa (ki muhtemelen oyunun exe dosyası değişmiştir) bu işlem o dosyayı yeniden indirecektir.

Bir cevap yazın