Seksen Bir Şehire Seksen Bir Diablo III Collector’s

Seksen bir ilde seksen bir Diablo III Collectors, aynı anda Aral Game sitesinde ön siparişe açılıyor.

Yılın en fazla beklenen oyunu olan Diablo III, tüm Türkiye’yi sallamak için geliyor. Ankara’dan İzmir’e Adana’dan Eskişehir’e Van’dan Trabzon’a kadar Türkiye’nin dört bir yanına aynı günde, aynı saatte ön sipariş imkanı Aral’dan… Tüm Türkiye’deki  Diablo Fanları için Aral tarafından özel olarak hazırlanan sembolik ön sipariş çalışması 9 Mayıs 2012 tarihinde saat 14.00’da yapılacak.

Aral Game online satış sitesi üzerinden yürütülecek çalışmada, www.aralgame.com adresine giriş yapıp, ilgili şehirden Diablo III Collectors versiyonunu ilk sipariş veren kişi bu özel versiyonu almaya hak kazanacak. 9 Mayıs tarihinde saat 14.00’da satışa sunulacak Diablo III Collectors, yapılacak çalışma ile tüm Türkiye’ye yayılacak.

Geliştirme ekibinin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda ortaya çıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için geliyor. Bu benzersiz deneyimde yerinizi almak için ön siparişin yapılacağı www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diablo III için özel olarak organize edilecek gece satışı ise 14 / 15 Mayıs tarihinde Taksim Meydanında gerçekleştirilecek.

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Belirtilen tarih ve saatte Aral Game müşteri bilgileriniz ile birlikte www.aralgame.com adresine giriş yaptıktan sonra ürünün sayfasına giderek, sipariş vermek istediğiniz ili seçip, gerekli bilgileri doldurup satın al butonuna basmanız yeterli olacak.

Aral tarafından her ile bir ürün tanımlanmasından dolayı, ürünün stokta kalmaması durumunda sistem size gerekli uyarıyı yapacaktır.

2 Yorum

  1. Vermek istemiyor

    Ulan allah belanı versin blizzard ve aral . Sen Van’daki çocuk olabilirdin oyuncu ! ! . (81 il :@ Hakkaride oyun bağımlısı gençler başarıyla yetiştiriliyor)

Bir cevap yazın