Sandy Bridge Yüzünden Kalbi Kırılan Editörlere AMD’den Sevgililer Günü Hediyesi

AMD, sevgililer gününde, Sandy Bridge yüzünden kalbi kırılan teknoloji editörlerinin gönlünü almaya çalışıyor :).

Sandy Bridge yongasetlerinde ortaya çıkan SATA II hatası en çok kimin yüzünü güldürmüş olabilir? Aslında böyle bir soruyu sormak bile yersiz. Intel’in X86 mimarisinde fazla bir rakibi yok ne de olsa…

AMD, Cnet’e gönderdiği sevgililer günü hediyesi ile Sandy Bridge hatasından dolayı memnuniyeti açıkça gösterirken, teknoloji editörlerinin kırılan kalbini düzeltmeye çalışıyor.

AMD I Love APU

Sevgililer günü kartında “Sevgili Dan, Duyduk ki, Sandy Bridge kalbini kırmış, yanında olduğumu bilmeni isterim. Ve, bu arada seninle tanıştırmak istediğim bir kuzenim var, Teksas’da yaşıyor. Sanırım birbirinizle çok iyi anlaşacaksınız.” yazılmış.

AMD Çikolata

Bunlar da AMD’den sevgililer günü çikolataları.

Keşke tüm Sandy Bridge mağdurları böyle hoş bir hediye alabilseydi…

5 Yorum

  • logar kapağı

   Onlar ancak yapılanı yıkarlar ama yapmak adına iki kelimeyi bile bir araya getiremezler boşver. Hem bize kırmızı çok yakışıyor 😀
   Yukarıda arkadaşın dediği gibi benim de gözüm kaldı 6 çekirdeklide, muadili inteller %20 kadar daha pahalı. Core i7 950 3.06ghz alacağıma daha ucuza Phenom II X6 1090T Black Ed. alabiliyorsun. Aradaki farka da disk falan büyütülenbilir.
   Hem Tom’s İşlemci (CPU) Karşılaştırma Listeleri: Cinebench 11.5 (Çoklu İşparçası) testinde de AMD önde, benim işlerim için buradaki performansı önemli.

Bir cevap yazın