Samsung’tan Yeni Galaxy Ailesi

Önde gelen telefon üreticilerinden Samsung, cep telefonu kadrosunu Galaxy Ailesi telefonlarlar genişletti.

Android işletim sistemine sahip bu ailenin üyeleri ise Galaxy Gio, Galaxy Ace, Galaxy Mini ve Galaxy Fit. Üyelerin kullanıcılara sundukları arasında mesaj yazma hızını arttıran SWYPE özelliği, WiFi desteği ve kullanıcıların e-posta, sosyal medya hesapları, rehber kişileri, SMS’leri gibi kişisel bilgileri tek bir platform üzerinden yönetebilmeye olanak tanıyan Social Hub bulunuyor.

Galaxy Gio (S5660)

Galaxy Gio

Galaxy Gio

İtalyancada mücevher anlamına gelen GIO ismine sahip bu telefon, şıklığıyla ön planda.  3.2 inç HVGA ekrana sahip telefonun gelişmiş sosyal ağ özellikleriyle çevrimiçi olma deneyimini bir adım öteye taşımayı hedeflenmiş.

Galaxy Ace (S5830)

Galaxy Ace

Galaxy Ace

Adından da anlaşılacağı gibi ailenin en ağır abisi olan Galaxy Ace, 800 Mhz’lik işlemcisiyle ön plana çıkıyor. 3.5 inç HVGA ekrana sahip cihaz, Google Sesli Arama ve ThinkFree belge görüntüleme özelliklerine de sahip.

Galaxy Ace

Galaxy Ace

Galaxy Fit (S5670)

Galaxy Fit

Galaxy Fit

Ailenin bu üyesi, daha çok iş dünyasına hitap ediyor. 600 Mhz’lik işlemciye ve gelişmiş ofis programlarına sahip bu telefon, 5 megapiksel kamerasıyla fotoğraf çekmeyi sevenlerin de gönlünü kazanacaktır.

Galaxy Mini (S5570)

Galaxy Mini

Galaxy Mini

Galaxy Mini ailenin yaramaz üyesi. Eğlenceli bir mobil deneyim sunmayı amaçlayan bu telefon, 3.14 inç QVGA ekrana ve 600 Mhz işlemciye sahip. Google™ ses özelliği sunan cihaz, tasarımındaki renkli şeritlerle dikkat çekiyor.

Galaxy Mini

Galaxy Mini

Galaxy Mini

Galaxy Mini

Bir cevap yazın