Samsung Yeni LED TV Serisini Duyurdu

Tüketici elektroniğinin önde gelen isimlerinden Samsung, ultra ince çerçeveli yeni TV serisini duyurdu.

Samsung  ürün serisini, ekran boyutları 19 inç ile 65 inç arasında olan dokuz farklı ürün serisinde yer alan yaklaşık 30 yeni modelle genişletiyor.

LED D8000 Serisi

LED D8000 serisine bakıldığında ilk farkedilen, neredeyse gözle görülmeyecek kadar ince olan 0.2 inç kalınlığındaki, fırça efektli metal çerçevesi. D8000 Serisi, ödüllü C8000 Serisinin minimalist stilini baz alarak geliştirilmiş ve TV ile bulunduğu ortam arasında mükemmel uyumu sağlamak için gelişmiş Quad Stand kullanıyor.

LED D8000

200 Hz tazeleme oranı, 2 milisaniye tepki süresi ve gelişmiş arkadan LED aydınlatmalı tarama özelliği ile CES Yenilikçilik Onur Ödülü’ne layık görülen bu ürün, aynı zamanda pazarda ilk Local Dimming ve Yerel Kontrast Geliştirici (LCE) teknolojilerini sunarak koyu siyah ve beyaz renklerle en zengin ve gerçekçi görüntüleri sunan ilk seri olma özelliğini taşıyor.

LED D8000

D8000 Serisi Samsung’un Bluetooth bağlantı özellikli 3D gözlükleri ve dünyanın ilk dokunmatik ekranlı uzaktan kumandası ile bilikte geliyor. Bu kumanda, TV’den bağımsız olarak görüntüleri 3 inçlik dahili ekranında adeta ikinci bir TV ekranı gibi gösterebiliyor.

LED D8000 Dokumtaik Kumanda

D8000’de dahili Wi-Fi bağlantısı ve içerikleri Samsung’un Smart Hub Portalı aracılığıyla rahat ve kolay bir şekilde yönetmek ve göstermek için de bir dizi özellik bulunuyor. Seride yer alan TV’ler Samsung’un kablosuz bağlantı özelliği olan Samsung Wireless Link, DLNA ya da yine Samsung’un kendi geliştirdiği Foot Connection teknolojisini kullanan diğer cihazlara kolayca bağlanabiliyor.

Bir cevap yazın