Samsung WP10: Su Geçirmeyen Fotoğraf Makinesi

Samsung WP10

Samsung WP10

Samsung’un 3 metreye kadar su geçirmeyen yeni fotoğraf makinesi WP10, su altında ve karada gösterdiği maksimum performans ile anı yakalamanın sınırlarını ortadan kaldırıyor. Fotoğrafın yanı sıra HD kalitesinde video da çekebilen Samsung WP10 ile fotoğraf makinenize zarar gelme endişesi taşımadan her türlü havada ve ortamda çekim yapabilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca, Samsung WP10’un 12.2 megapiksel CCD ve güçlü optik lensleri sayesinde uzak mesafelerden bile daha fazla detay ve daha canlı renkler elde edebileceksiniz. 

Samsung Elektronic Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi Paksoy, yeni ürünle ilgili olarak “Ürün yelpazemizi yenileme ve dijital görüntü çözümleri geliştirme konusunda yenilikçi olmaya devam ediyoruz. En zorlu çekim koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilecek yeni Samsung WP10 ile tüketicilerimize güvenebilecekleri bir ürün vaat ediyoruz” dedi. 

Samsung WP10 ile Islanmaktan Korkmayın

Sadece 20 mm inceliğinde ve 2.7 inç TFT LCD ekrana sahip olan Samsung WP10, 5X optik yaklaştırma ve dijital görüntü sabitleyici ‘’Smart Auto’’ özelliklerine de sahip. Samsung WP10’un su altı modu (Aqua Mode), az ışıklı ortamlarda dahi yüksek çekim performansı göstererek net ve aydınlık görüntüler elde etmeyi sağlıyor. Samsung WP10 ile ailenizi ve arkadaşlarınızı havuzda, okulda, balık tutarken, kayak yaparken ya da su altını keşfederken fotoğraflayıp, değerli anlarınızı sonsuzlaştırabileceksiniz.

Samsung WP10

Samsung WP10

Kendi Belgeselinizi Yaratın

Samsung WP10 ile her türlü zor koşulda harika fotoğraf kareleri çekebilmenin yanı sıra 720p HD video ve kendinden sabitleme özellikleri sayesinde su altında ve karada video da çekebiliyorsunuz. Denizin altında veya karadayken kendi maceranızı görüntüleyebilecek ve eğlenceyi her yerde yakalayacaksınız.

Şık, İnce ve Hayat Dolu Bir Tasarım

Samsung WP10

Samsung WP10

Yenilikçi tasarımı, birbirinden canlı renkleri, makinenin içinde gizli 5X optik yaklaştırma lensleri ve ele tam oturan deklanşörü ile Samsung WP10 ince, kullanımı kolay ve şık bir tasarıma sahip.

(Smart Auto) Görüntü Sabitleyici ve Smart Album

Her anı bir hatıraya dönüştürmek ve profesyonel fotoğraf çekme keyfini yaşamak isteyenler için Samsung WP10, 16 farklı fotoğraf modu, 5 ayrı video modu ve çekim yaptığınız ortama göre otomatik olarak ayarlayanma özelliği ile mükemmel kareler yakalamanızı sağlıyor.

Çektiğiniz fotoğrafları yüz analizi yaptıktan sonra tarihlerine ve renklerine göre organize eden Smart Album özelliği, fotoğraf çekme keyfini bir adım ileriye taşıyor.

Samsung WP10 Samsung WP10

Mükemmel Portre Teknolojisi

Mükemmel portre teknolojisi ile artık fotoğraf makinenizden beğenmediğiniz fotoğrafları silme devri tarih oluyor. Gülümseme, güzellik ve portre özelliklerinden birini seçerek yüzünüzdeki ton ayarlamalarını yapabilir, göz kırpma, yarım gülümseme gibi istemeyebileceğiniz durumları belirledikten sonra en doğru anı yakalayarak ortaya inanılmaz sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Fiyatı: 449TL 

Samsung WP10 Teknik Özellikler

 • Su geçirmez (3 m)
 • 12Megapiksel 1/2.3″ CCD sensör
 • 5x optik yaklaştırma
 • 2.7″ 230K  Akıllı TFT LCD Ekran
 • Gelişmiş Dijital Görüntü Sabitleyici
 • 720p @30fps H.264 Video Kaydı
 • Akıllı oto çekim (fotoğraf ve video)
 • Akıllı Albüm, kusursuz portre çekim sistemi, yüz tanıma, güzellik çekimi, göz kırpma dedektörü, gülümseme çekimi, kırmızı göz düzeltme
 • Kolay menü için akıllı tuş
 • Gelişmiş filter  (Lens ve renk etkisi)
 • Renkler: Mavi, Kırmızı, Sarı, Siyah
 • 95.8 X 62 X 19.9 mm

3 Yorum

Bir cevap yazın