Samsung: Piyasaya 10 Milyon Galaxy Tab Sunacağız

Samsung Galaxy Tab için bir hayli iddialı gözüküyor.

Samsung Galaxy Tab’ın henüz son kullanıcı fiyatını bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var Samsung, Galaxy Tab’ın satışları konusunda bir hayli iyimser. Zira Wall Street Journal’a konuşan Samsung’dan Hankil Yoon, bu yıl sonuna kadar 10 milyon adet Galaxy Tab piyasaya sürmeyi hedeflediklerini açıkladı.

Ayrıca, Yoon ile yapılan röportajdan Samsung’un, Galaxy Tab ürün gamını genişletmeyi düşündüğünü de öğreniyoruz. Samsung, ilk olarak Galaxy Tab’ın 10″ veya 6″‘lik versiyonunu geliştirmeyi hedefliyor.

Samsung Galaxy Tab’ın en dikkat çekici yönü ise 200 ila 300 Dolar arasında olacağı açıklanan Amerika satış fiyatı. Galaxy Tab’ın Avrupa satış fiyatı ise henüz netliğe kavuşmadı. Umarım, Samsung Galaxy Tab da Apple’ın iPad’i gibi fahiş bir fiyattan ülkemize giriş yapmaz.

Samsung Galaxy Tab

5 Yorum

 1. Yurtdışı Eğitim

  Apple’ın IPad ile kırdığı satış rekorlarlarından sonra Samsung’da atağa geçmeye karar verdi. Ürün fotoğraflardan iyi görünüyor. İyi bir işletim sistemi arayüzü var gibi. Bu makalede işlemcisiyle ilgili bir şey yazmıyor ancak bu ürünün işlem gücünü ayrıca araştıracağım. Bu ürünün Apple IPad’den daha uygun fiyatta olacağını düşünüyorum.

 2. Ercüment BOSUT

  Peki ya destek? Ürünü piyasaya çıkarıp desteksiz bırakacaksa hiç kıymeti yok ki, Samsung bu konuda kötü bir sicile ve şöhrete sahip… İşte mesela, piyasa çıkarıp sonra da unutup en ufak bir destek kırıntısı bile vermeden kullanıcıları kaderiyle başbaşa bırakmak suretiyle cihazlarının ellerinde patlamasına sebep olduğu bir i7500 Galaxy Android faciası ortadayken bir daha kim Samsung’a güvenir ki? Satıncaya kadar büyük firma-dünya devi ama sonrasında tık yok… Ara ki muhattap bulasın!

  • Tamer

   Bende hep bunu duyuyorum ama şunu da merak ediyorum. Bu durum sadece türkiye için mi geçerli acaba. Ya da adamlar bizim servis firmalarımızla mı anlaşamıyor. Sonuçta elin korelisi gelip burda hizmet vermiyor. Mesela hp bilmem ne bilgisayar felan filan ltd şti. gibi bir firmayla iş yapıyor. Valla bilen varsa biri aydınlatsın

   • manyaque

    valla bu işin içinden gelen biri olarak bu soruna şöyle bir cevap verebilirim .

    Türkiyede elektronik ve pc sektörü aynen şu halde “bilgisayara format atılır 20 tl” A4 kağıda yazıcı çıktısı ve asılı olduğu yer kuaför camı bu camlar bitmiyor tabiki fotoğrafçı camındada gördüm kuruyemişçide gördüm vb kurumsal kimlik çalışması web tasarım endüstriyel tasarım yaptığını iddia eden bir firmada “outocad” çizimi yapılır proje çizilir yazıyordu. yazım hatası diyeceğim ama bu bir dergi ilanıydı ve dergiyi çıkaranda aynı firmaydı artı bide “wep” design yazmış şimdi burdan sadede gelirsek sence bu ülkede kaç adam arıza tespiti yapabilirde olayı kısa yoldan halleder hemen hemen hiç bir örnek adını vermeyeyim bir firmanın 3 sene servisliğini yaptım arızaya gelen PC lerde arıza tespiti yaptıktan sonra arızalı parçayı söküp firmaya açıklayıcı yazıyla gönderiyordum. müşteride toplasan 5 gün sonra makinasına kavuşuyordu. 1-2 3-5 derken telefon geldi adamlar bana”Türkiyede bu şekilde çalışan tek servisimizsiniz” gibi bana komik gelen ama sonradan anladığım kadarı ile olayın vehametini ortaya seren garip bir laf edip bide üstüne servislere eğitim vermemi talep etti. meğerse tüm servisler arızalı diye gelen makı aynen hiç bakmadan doğruca merkeze gönderirimiş. Merkez onu alacak sıraya koyacak bakacak arıza tespit ıvır zıvır kullanıcıyı dinlememiş zaten ooo da ooo . neyse hp ye bir laptop gönderdim tam 30 gün sonra geri geldi laptopta HDD de bilgiler varmış form doldurup) önemli değil diye göndermem gerekliymiş niye 30 gün bekledin telim mailim herşeyim var niye makı geri gönderdin be adam. NAsıl anlatabilirimki daha sana. 🙂

   • Tamer

    Tahmin etmiştim zaten elin amerikalısı avrupalısı kabul eder mi desteksiz ürünü? Eh umarım samsung da adam akıllı bir firma bulurda biz de rahat rahat samsung marka ürünlerden satın alırız.

Bir cevap yazın