Samsung Galaxy Tab’ın Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Tab’ın anlaşmalı ve anlaşmasız Amerika fiyatları belli oldu.

Samsung Galaxy Tab, duyurulduğu ilk gün bile heyecan yaratmaya yetmişti. Apple’ın iPad’ine karşı Samsung’un, Galaxy Tab ile karşılık vermesi, Tablet-PC savaşlarının başladığına işaretti. Ne de olsa diğer Tablet-PC’ler de yoldaydı. Ve, daha Windows tabanlı Tablet-PC’ler ile de tanışmadık.

Her ne kadar Samsung, Galaxy Tab Tablet-PC’sini duyurmuşsa da cihazın fiyatı hakkında uzun bir süre sessiz kaldı. Haliyle bu durum, bazı spekülasyonlara yol açtı. Cihazın Avrupa fiyatı 1000 Euro olacak diyenler bile vardı. Ama daha fazla spekülasyona gerek yok. Samsung Galaxy Tab’ın Amerika fiyatları elimizde.

Samsung Galaxy Tab

T-Mobile ile iki yıllık bir wireless kontratı imzalarsanız Samsung Galaxy Tab’a 399 Dolardan sahip olabilirsiniz. Eğer kontrat beni bozar diyorsanız, Samsung Galaxy Tab’ın fiyatı 649 Dolara geliyor.

Bu durumda cihazın 649 Euro’ya Avrupa’da satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Bu da yaklaşık 850 Dolara geliyor ki, Samsung Galaxy Tab Avrupa fiyatı hakkında yapılan dedikoduların gerçek olduğunu öğreniyoruz.

6 Yorum

 1. Şahin

  Fiyatlar Amerika’da yaşayan bir insana göre çok pahalı gelmeyebilir ama bize göre pahalı gelir. Tabletler güzel aletler ama o paraları haketmiyorlar. Ama o 399 usd normal satış fiyatı olsa peynir ekmek gibi satılır.

 2. Ziyaretçi

  Merhaba Arkadaşlar,Bu Ürünü amerikadaki arkadaşıma aldıracagım kendisi gelecek ay türkiyeye gelecek ürünü amerikadan nerden alabilir ve türkiyede çalışması için sadece padsaport kaydı yapılması yeterlimidir,Teşekkür ederim

 3. mali

  MERHABA  ;

  GERÇEKTENDE SATIŞ FİYATI ÇOK PAHALI NEDEN KIRSAL KESİME HİTAP ETMEYEN BU CİHAZLAR ÇIKIYO PİYASAYA ASKARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR BABA OĞLU İSTEDİĞİ ZAMAN NEDEN ALAMAM DESİN FİYAT GERÇAKTEN DE ÇOK FAZLA BU CİHAZI YAPAN FİRMALAR SADECE KENDİ BÜTÇELERİNİ DÜŞÜNEREK YAPIYOR NEDEN UCUZA MAL EDİP HALKA ARZ EDİLMİYO HELEKİ OKUYAN ÇOCUKLARA REKLAMLARIDA OLUR GENEL HALKIDA TEŞVİK EDER LÜTFEN SADECE KAR AMAÇLI PİYASAYI HELEKİ HALKI KULLANMAYALIM VERİLECEK O PARAYLA MİNİ YADA 2. EL BİR BİLGİSAYAR BİLE ALINABİLİR. HERKEZ ELİNE VİCDANINA KOYSUN VE RAHAT UYUSUNLAR PARA KOLAY KAZANILAN GEÇİM KAYNAĞI DEĞİLDİR SADECE ARAÇTIR  AMA GEÇİMEDE GEREKTİR BENİM DÜŞÜNCEM BU DİNLENİRMİ BİLMEM HERKEZİN DURUMU BELLİ SADECE FOTOĞRAFINA BAKAR KEŞKE DEMEMEK  ADINA UMARIM UYGUN FİYATA ÇIKAR BEN ÖZÜRLÜ BİR VATANDAŞ OLARAK SADECE DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM . TEŞEKKÜR EDERİM ANLAYIŞINIZ İÇİN.

Bir cevap yazın