Samsung Galaxy Tab İncelemesi

Samsung Galaxy Tab Ana

Teknoloji 21. yüzyılda oldukça hızlı ilerliyor dersek sanırız kimse bize itiraz etmez. Peki, teknoloji hangi yöne doğru ilerliyor diye sorsak? Her ilerleme hep hayalini kurduğumuz lüks yaşantıya bizi daha da yaklaştırabilir mi? Yoksa bazen teknoloji bir pazarlama stratejisi midir?

Girişi biraz akıl karıştırıcı yapsak da teknolojik cihazların kategorilerine yeni bir başlık açtığımız bu aralar, akıl karıştırıcı sorular sormak zorunda kalıyoruz. Bu son kategorimizin tablet başlığı olduğu ve artık cep telefonu gibi belirli aralıklarla lider firmaların tablet modellerini inceleyeceğimiz yeni bir döneme merhaba diyeceğimizi de belirtmek isteriz. Tabletlere merhaba demekle kalmayıp bazı düşüncelerimizi de burada seslendireceğiz.

İnceleme konuğumuz olan Samsung Galaxy Tab sadece bir tablet değil aynı zamanda yüksek hızda şebeke desteğine sahip bir telefondur. O yüzden size SAR değerini bildirmemiz gerekiyor. İnsan vücudunda etkisinin ölçülen en üst değeri 2,0 W/kg olan SAR değeri, Samsung Galaxy Tab’da 1,07 W/kg’dır.

3 Yorum

  1. Tahir Meylani

    Bu ürüne dokunma imkanım olmamıştı, ama inceleme aradığım soruların cevabını buldum.

    Sanırım Samsung asıl gücünü Galaxy Tab’ın bir sonraki versiyonları için saklıyor.

Bir cevap yazın