Samsung Electronics Kartlı Geçiş Sistemleri Tanıtıldı

Koyuncu Elektronik, yetkili distribütörü olduğu SAMSUNG ELECTRONICS’in, yeni  Kartlı Geçiş  Sistemleri ürünlerini Bolu Abant bayi semineri ile tanıttı.

Seminerde açılış konuşmasını yapan SAMSUNG ELECTRONICS  Güvenlik Ürünleri Genel Müdürü Mr. Shin, hedeflerinin kartlı geçiş sistemleri pazarında ilk sıralar olduğunu belirtti.

Koyuncu Elektronik Ürün Müdürü Yasin ALTAŞ, sunumun ilk bölümünde, kartlı geçiş sistemleri ve kullanım alanları  ile, SAMSUNG’un yeni teknolojileri hakkında heyecan verici bilgileri aktardı.

Koyuncu - Samsung Electronics Abant Bayi Toplantısı

Sunumun ikinci bölümünde Secura Departmanı Teknik Yönetmeni Cihan İnal, kart okuyucular, şifreli tuş takımları, network IP tabanlı paneller, biyometrik parmak izi okuyucuları ve SAMS Access Control yazılımı hakkında detaylı bilgiler verdi.

Seminerde, 1000 – 4000 adet arasında parmak izi tanımlanabilen biyometrik okuyucular, seçilebilir çalışma modlarını destekleyen standalone RF-ID okuyucu ve tuş takımları, tek  ve çift kapı için iki farklı kapasitede panel modeli ve gelişmiş özellikleri ile SAMS Access Control yazılımının dikkat çektiği gözlemlenirken, SAMSUNG’un yeni dizayn ürün kasaları, gözde mekanlar için bayiler tarafından beğeni topladı.

SAMS Access Control yazılımının ürünler ile iletişiminin kısa bir canlı demosu yapılarak, gelecek yıl gerçekleşmesi beklenen SAMSUNG  CCTV – Access Control ürünlerinin entegrasyon haberi tüm kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdı.

1 Yorum

  1. ibrahim OZCAN

    Koyuncu Samsungu getiriyor ama nasıl getiriyor. Destek var ama Yedek parça yok. Getirdikleri CLP 300 yazıcının Drum ünitesi yeni yazıcı parası olduğu halde almak istediğimizde Yok ve gelmeyecek dendi. Koyuncu Sanayi bakanlığına taahhüt veriyor ben bu ürünün yedek parçalarını X yıl bulundurup sağlayacağım diye.

    Ama nerede… Siz siz olun Koyuncunun ürünlerinden alırken dikkat edin. gereken yedek parça kritik bir ürün iiçinse o üründen umudunuzu kesmeniz gerekebilir.

    Samsung iyi firma ama daha iyi hizmet veren dağıtıcılarla da çalışmalı tek başına Koyuncu çok kötü bir seçim bizzat yaşadık.

Bir cevap yazın