Samsung B2100: Üstün Dayanıklılık Hiç Bu Kadar Çekici Olmamıştı

Samsung’un yeni bar tipi telefonu B2100, stil ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Samsung B2100

Yağmur, aşırı yüksek ve düşük ısılar, nem gibi birçok çevresel etkene dayanıklı olarak özel üretilmiş olan Samsung B2100’da tasarıma önem verenler için de her ayrıntı düşünülmüş. Zorlu koşullara dayanıklı olarak tasarlanan telefon, sofistike bir stili sağlamlıkla bir araya getiriyor. İnce kompakt tasarımı ile ergonomik tutuş sağlayan Samsung B2100, siyah, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Samsung B2100, kompakt bir cihaz içerisinde fotoğraf makinası, video player, FM radyo ve müzik çalar barındırıyor. Böylece kullanıcılar outdoor aktiviteleri sırasında multimedya içeriğin de keyfini çıkarabiliyor.

Samsung B2100

Outdoor Dostu

Dış koşullarda zaman geçirenlerin karşılaşabileceği her türlü zorlu koşulda çalışacak şekilde tasarlanan Samsung B2100 -20 derece ile 60 derece arasındaki ısılarda çalışabiliyor. Uluslararası suya ve toza dayanıklılık standartlarında IP57 derecesi kazanan Samsung B2100 yüksek miktarda toza, üzerine su dökülmesine ya da sıçramasına da dayanıklı.

Samsung B2100’ın anti-şok dış gövdesi düşme, yuvarlanma ve çarpma gibi kazalara karşı telefonu dayanıklı kılıyor. Tamamen dayanıklılık kavramı ile üretilen Samsung B2100 sayesinde kullanıcılar, gündelik hayatlarında, tatilde ya da spor ve hobilerine zaman ayırdıklarında rahatlıkla iletişimde kalabiliyorlar.

Samsung B2100 KDV dahil 299 TL olarak Türkiye’de de satışa sunuldu.

Samsung B2100

Bir cevap yazın