Rockstar’dan Merak Edilen Sorulara Cevaplar

Rockstar Games; Facebook, Twitter ve Mouthoff’a (Rockstar sitesine gelen sorular) gelen sorulara sitesinde cevaplar vermiş. Bize ilginç gelen bazı soru ve cevaplarını sizler için kısaca çevirdik.

Soru: Read Dead Redemption nerede kaldı? Oyun hakkında ne zaman bir şeyler açıklayacaksınız!

Rockstar: Söz veriyorum, önümüzdeki bir iki hafta içerisinde oyunla ilgili yeni bilgiler açıklayacağız. Yayınladığımız ikinci videoya bakın; silahlar, gerçekçi fizik ve grafikler… Yakında bir ön inceleme yayınlanacak oyun hakkında.

Soru: L.A. Noire hakkında en son söyledikleriniz heyecan vericiydi ve yakında oyun hakkında yeni bilgiler açıklayacağız demiştiniz ama  bu eylül ayındaydı. Bu oyunu senelerdir bekliyorum (haklı çünkü oyun duyurulalı 4 yıl oldu) bir şey açıklayacak mısınız ya da ne zaman açıklayacaksınız?

Rockstar: Yakında çok iyi şeyler duyacaksınız. Beklediğiniz büyük haber gelecek ay gelebilir.

Soru: The Ballad of Gay Tony Xbox 360 için çıktı. Bu soruyu soran ilk kişi olmadığıma eminim ama nasıl olurda Gay Tony’i PS3 için çıkarmazsınız!

Rockstar: Biliyorum sıkça sorulan bir soru bu. Ve bize inanın PS3 sahiplerini anlıyoruz, Rockstar’ın piyasaya sürdüğü birçok ürünü oynama şansına sahip değiller. Tek söyleyebileceğim: 2010 yılı içinde PS3 için çok iyi şeyler düşünüyoruz. Bizimle kalın.

İlginç bir soru: GTA Chinatown için hile açıklayacak mısınız?

Rockstar: Biliyoruz birçok kişi interneti araştırıyor, Iphone GTA Chinatown hileleri için. Yarın bir dizi hile açıklayacağız. Twitter ve Facebook sayfamızı takip edin.


Rockstar çalışanlarının durumuyla ilgili soruya ise, klasik cevaplar verilmiş. Rockstar’da çalışmak büyük bir ayrıcalıktır. Medyaya yansıtılanlar yanlış, bizden memnun olmayana kapı açık gibisinden.

Rockstar çalışanlarının durumu bizi pek ilgilendirmiyor fakat söz verdikleri oyunları ertelemek yerine bir an önce piyasaya çıkarsalar iyi olur, yoksa GTA serisi de Rockstar’ı kurtarmaya yetmeyecek.

Bu haberi bize hatırlatan Joker64 adlı okurumuza teşekkür ediyoruz. Siz de gözümüzden kaçan ve önemli gördüğümüz haberleri bize yazmaktan çekinmeyin.

2 Yorum

Bir cevap yazın