Rockstar Games L.A Noire: The Complete Edition’ı Duyurdu

L.A. Noire: The Complete Edition, PlayStation 3 ve Microsoft Xbox 360 için Avrupa’da 18 Kasım 2011’de piyasaya çıkacak.

Take-Two Interactive Software’in yayın markalarından Rockstar Games, L.A. Noire: The Complete Edition’ın PlayStation 3 ve Microsoft Xbox 360 eğlence sistemleri için Avrupa’da 18 Kasım 2011’de piyasaya çıkacağını duyurdu.

Aynı PC versiyonu gibi, konsollar için L.A. Noire: The Complete Edition’da “Nicholson Electroplating” kundakçılık davası, “Reefer Madness” ahlak davası, “The Consul’s Car” trafik davası, “The Naked City” ahlak davası, “A Slip of the Tongue” trafik davası ve The Badge Pursuit Challenge de dahil olmak üzere tüm indirilebilir içerik ve bugüne kadar sunulmuş olan tüm silah ve giysiler bulunuyor.

Rockstar Games desteğiyle Team Bondi tarafından geliştirilen L.A. Noire, II. Dünya Savaşı’nın ardından Los Angeles’ta geçen bir suç gerilimi oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dedektif Cole Phelps rolündeki oyuncular gerçek dünyadaki olaylardan esinlenen bir dizi vakayı çözmek için ipucu arayacak, şüphelileri sorguya çekecek ve suçluların peşine düşecekler. Phelps LAPD içinde rütbe atladıkça gözden düşmüş yıldızlardan, iki taraflı oynayan polis memurlarına, suçla dolu yeraltı dünyasından kendi kişisel şeytanlarına kadar Los Angeles’ın çürümüş yönleriyle de yüz yüze gelmeye başlayacak.

MotionScan ismindeki özel yüz yakalama teknolojisini kullanan L.A. Noire, karakter performanslarına inanılmaz bir gerçekçilik kazandırıyor. Oyun, son olarak 2011 Tribeca Film Festivalinde resmi gösterimle onurlandırılmıştı.

L.A. Noire 3

Bir cevap yazın