Roccat’ten Yeni Anlaşma

Birçoğunuzun yakından tanıdığı, lider ekipman üreticilerinden Roccat, HWA.Kingston bünyesindeki takımlara sponsor olarak taçsız krallara hedeflerine ulaşmaları için yol gösterecek…

Dünyaca ünlü oyun aksesuar markası Roccat’ın Türkiye Distribütörü Aral, yeni bir ilke imza atarak, HWA.Kingston bünyesindeki tüm takımların bir yıllığına sponsorluğunu aldığını duyurdu. Türkiye’de online ve offline bir çok ünlü turnuvaya katılan ve çoğunda birincilikle dönen HWA.Kingston, bu başarısını Roccat markasının sponsorluğu altında devam ettirecek.

Kıran kırana geçecek turnuvalarda ekip üyelerine; Roccat Kone+ Mouse, Roccat Pyra Mouse, Roccat MTW Taito Kingsize Mousepad, Roccat Apuri Mouse Bungee, Roccat Kave 5.1 Headset, Roccat Kulo 7.1 Headset, Roccat Arvo Keyboard ve Roccat ISKU Keyboard’dan oluşun set başarının ilk sinyalini verecek.

Roccat – HWA.Kingston işbirliğinin güzel sonuçları olacağına inandığını belirten Aral Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, “bu çalışma her iki firma içinde çok önemli bir başlangıç, projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

1 Yorum

Bir cevap yazın