Roccat, Yeni Talk Teknolojisini Kullanan Roccat Isku Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesini Duyurdu

GELİŞTİRİLMİŞ CANLI MAKRO KAYDI

Dahili Canlı Makro Kaydı düğmesi sayesinde oyun içi makrolarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Canlı Makro Kaydı düğmesine bastıktan sonra yeni Sesli Bildirim özelliği oyuncuları makro kaydı sırasında adım adım yönlendirecek. Oyuncular 36 makro ayarının her biri için 500’ün üzerinde eylem tanımlayabilecekler. Oyuncular ayrıca Makro Yöneticisi yazılımı sayesinde oyun dışında da makrolarını yazabilecekler.

ÖDÜLLÜ MAKRO YÖNETİCİSİ

Isku oyunculara yenilikçi, menü tabanlı arayüz sayesinde kolayca makro kaydetmelerini ve düzenlemelerini sağlayan popüler Makro Yöneticisi programını da beraberinde getiriyor. Makro Yöneticisinde popüler PC oyunları ve çeşitli ofis uygulamaları için hazır ayarlar bulunduğundan, oyuncular favori oyunlarını zaman kaybetmeden oynamaya başlayabilecekler. Yeni Döngü İşlevi sayesinde makroları 255 kereye kadar tekrar ettirebileceksiniz.

BAŞPARMAK TUŞLARINA SAHİP EKSTRA GENİŞ BİLEKLİK

Isku’da bulunan Ekstra Geniş Granül Bileklik, özel yüzey dokusu sayesinde hem hızlı, hem de kontrollü hareket imkânı sağlıyor. Bu sayede uzun oyun seanslarında bile kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bilekliğe eklenmiş olan, ayarlanabilir üç baş parmak tuşuna istediğiniz işlevleri atayabilecek ve baş parmaklarınızı da kullanabileceksiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ PROFİL YÖNETİMİ

Oyuncular favori oyun ayarlarını beş oyun profilinden birine atayabilecek, düğme konfigürasyonları, aydınlatma tercihleri, DPI ayarları gibi özellikleri oyun başladığında otomatik olarak yüklenecek şekilde ayarlayabilecekler. Isku ayrıca ultra-hızlı profil değişiminin yanı sıra hangi profilin kullanımda olduğunu gösteren beş LED ışığına da sahip. Oyundan çıktığınızda, otomatik olarak Windows profiline dönülecek ve önceden seçmiş olduğunuz ayarlar otomatik olarak geri yüklenecek.

Buna ek olarak ünlü ROCCAT™ sesi, Sesli Bildirim teknoloji sayesinde her profil değişimini size ayrıca bildirecek.

Roccat-isku top blackbg

MAVİ KLAVYE AYDINLATMASI

ROCCAT™’in Isku’ya eklediği ayarlanabilir altı ışık seviyesine sahip akıllı aydınlatma sistemi sayesinde oyuncular her tür ışık altında doğru tuşları rahatça bulabilecekler. Aydınlatma Süresi işlevi sayesinde enerji tasarrufu ayarlarını yapabilecek, belli bir süre hiçbir tuşa basılmadığı takdirde aydınlatmanın kapanmasını sağlayabileceksiniz.

8 MEDYA & KISAYOL + 12 AYARLANABİLİR F-TUŞU

Isku klavyenin üst kısmına uygun biçimde yerleştirilmiş, tamamen ayarlanabilir sekiz medya tuşundan oluşan bir sıraya sahiptir, bu tuşlar sayesinde 25 işleve kolay ve hızlı biçimde erişebilirsiniz. Ayrıca programlanabilir 12 F-tuşunu da dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

ENTEGRE KABLO KANALLARI

Klavyenin altındaki kablo kanalları, masaüstündeki kablo yerleşimine yardımcı olacaktır. Kulaklık ve fare kablolarını kolayca toplayabilir, kablo karmaşası probleminden kurtulabilirsiniz.

ROCCAT Isku Aydınlatmalı Oyun Klavyesi 2011 Eylül ayında piyasada olacak. Tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatı ise €79,99 olarak belirlenmiş.

Ürün Özellikleri:

 • Kapatma ayarı da dahil olmak üzere 6 ışık seviyesine sahip, mavi tuş aydınlatması
 • Kolay tuş çoğaltma ve aktivasyonu için Easy Shift[+]
 • Çift programlanabilir 5 M-tuşu, çift programlanabilir 3 baş parmak tuşu da dahil olmak üzere 28 makro tuşu içeren 3 Easy Shift[+] bölgesi
 • Oyun içi makro kayıtları için Canlı Makro Kaydı düğmesi: 5 profilde 180+ makro
 • 8 medya & kısayol tuşu; 25+ atanabilir işlev
 • Orta yükseklikte tuşlar; optimum tuş basışı; gelişmiş anti-ghosting
 • ROCCAT Sürücü & Makro Yöneticisi; oyunlar, multimedya ve ofis uygulamaları için hazır makrolar
 • Özel yüzey dokusuna sahip, Entegre, Ekstra Geniş, Granül Bileklik.
 • Daha iyi cihaz organizasyonu için kablo kanalları
 • Kilitlenebilir klavye ayaklarıyla, kaymaz taban
 • Hızlı profil geçişi; 5 Profil Durumu ışığı
 • ROCCAT™ Talk: cihazları birbirine bağlayan Set Bonusu

1 Yorum

Bir cevap yazın