Robert Bowling Battlefield 3’ü Çok Beğenmiş

Infinity Ward’dan Robert Bowling, Gamescom 2011’de oynama fırsatı bulduğu Battlefield 3’e övgüler yağdırdı.

EA ve Activision arasında gerginlikle beslenen bir rekabet olduğu sır değil. Özellikle de sonbahar aylarında raflara çıkacak Battlefield 3 ve Modern Warfare 3, bu gergin rekabete yeni bir boyut kattı. Firmalar arasındaki demeç savaşları zaman zaman sınırları zorlayarak meydan okumaya kadar vardı. Ancak sanmayın ki bu insanlar birbirlerine tamamen düşman ve yolda görseler birbirlerini boğazlayacaklar. Bu büyük oranda bizim insanımıza has bir rekabet anlayışı.

Infinity Ward kreatif stratejisti Robert “fourzerotwo” Bowling’in Gamescom 2011’de Battlefield 3 oynadıktan sonra Twitter hesabından paylaştığı düşünceleri, rekabetin aslında sevimli ve dostane bir yanının da olabileceğinin gösteriyor bizlere. Üstelik DICE topluluk menajeri Daniel “zh1nt0 Matros’un verdiği karşılık ve sonrasında ikilinin arasında geçen muhabbet de görmeye değer.

Bowling: Gamescom tamamlandı. DICE’tan arkadaşlarla 1 saat kadar Battlefield 3 oynadım ve bayıldım. Batman: Arkham City de inanılmazdı.

Matros: Battlefield seansımız muhteşemdi. Tag’lerin (künye) bende. 😉 Güvende ol Rob. COD sana sahip olduğu için çok şanslı. 😀

Bowling: Sana söz veriyorum benim fourzerotwo tag’lerini asla alamayacaksın. Bu bir meydan okuma dostum. Onları almak için gel ve yüzüne mermileri boşaltayım.

Matros: Yap da görelim. 😀

Aslına bakarsanız bu bir ilk de değil. Robert Bowling’in benzer açıklamalarını Battlefield: Bad Company 2 için de okumuştuk.

Bir cevap yazın