Respawn Entertainment Merakla Beklenen İlk Oyunundan Yeni Bir Ekran Görüntüsü Daha Yayınladı

Ancak bu yine bulanık bir ekran görüntüsü…

Call of Duty serisini yaratan ekibin çok büyük bir kısmı, geçtiğimiz yıl yaşanan problemlerin ardından Activision ve Infinity Ward’dan ayrılmak durumunda kalmış; hemen akabinde de Jason West ve Vince Zampella’nın önderliğinde Respawn Entertainment çatısı altında tekrar bir araya gelmişlerdi. Evet, Modern Warfare serisini yaratan ekibin %80’i şu an Respawn Entertainment’ta çalışıyor ve bizler de bu yaratıcı ekibin yapım aşamasında olan yeni oyununu büyük bir merakla bekliyoruz.

Görünüşe bakılırsa uzun bir süre daha beklemeye devam edeceğiz… Zira ortada henüz ne resmi bir duyuru var, ne de sağlam bir ipucu. Ancak Respawn Entertainment’ın tamamen sessizliğe büründüğü de söylenemez. 

Geçtiğimiz Haziran ayında yayınladıkları bulanık ekran görüntüsünü hatırlıyor musunuz? İşte bugün ona bir yenisi eklendi.

Respawn Entertainment Tease 3

Respawn’ın tamamen yeni bir oyun fikri üzerinde çalıştığını biliyoruz. Peki sizce bu nasıl bir şey olabilir, fikri olan?

Bu arada stüydoyu yakından takip etmek isterseniz buraya tıklayıp resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Zeratul

    Ben bir nükleer patlamadan sonra oluşan buluta benzettim bir önceki resimde de yıkık dökük harabeye benzeyen apokaliptik bir mekan havası vardı, yeni bir oyun fikriyle tezat oluyor ama başka bir şeye benzetemedim açıkçası 🙂

  2. Ziyaretçi

    evet arkada nükleer patlamadan sonra oluşan bir toz bulutu var.
    toz bulutunun önünde 2 adam yanyana.soldada 2 asker var ve en sağda silahla bize doğru duran bir asker var sadece kolu ve silahı gözüküyor.Kısacası Medal Of Honor geliyor.

Bir cevap yazın