Resmi Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack Videosu Yayında

Modern Warfare 2 için hazırlanan harita paketi hakkında detaylı bilgiler geçtiğimiz günlerde açığa çıkmıştı. İlk olarak Xbox 360 için çıkartılacak paket 15 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Paket ayrıca para yerine 1200 live puanı harcanarak da alınabilecek. Stimulus Map Pack 5 harita içeriyor ve bu haritaların iki tanesi Modern Warfare’den.

Modern Warfarer 2 şu anki haliyle oyuncuları sinir küpü yapmaya yetiyor. Tekrar dillendiriyoruz ama GL kullanan oyuncuların işi abartması ve bazı teknik hatalar insanı çileden çıkartıyor. Yetersiz DLC içeriği ve fiyatın beklenenin üstünde olması da bu sıkıntılara eklenince oyuncular tümden delirmeye başladı.

Hayıflanmayı yarıda kesiyor ve sizi taze yayınlanan Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack videosu ile baş başa bırakıyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=23ej5WEFyik

Video ayrıca Xbox 360’da, My Community kısmından da izlenebiliyor. PC kullanıcıları şimdilik Youtube’u kullanmak zorunda. Video, diğer video sitelerine eklenince haberimizi güncelleyeceğiz.

5 Yorum

 1. deagle3

  Pc versiyonu nezamn geliyomuş ?
  bide eğer paralı olcaksa bu 5 map ile nasıl oyniycaz ?yani expaction pack gibi yeni bi oyun gibi olmıycak sadece map geliyor.aynı oyundan mı girilcek nasıl bişey bu ??? daha açıklayıcı anlatırsan …

 2. Tahir Meylani

  Anlatalım.

  Bu harita paketinin PC versiyonu 31 Nisan’da gelecek. Yani bu harita paketi tam 1 ay Xbox 360’a özel.

  Expansion pack olmayacak, sadece oyuna beş adet yeni harita eklenecek. Sadece DLC’yi satın alanlar bu haritalarda oynayabilecek.

  Evet aynı oyundan girilecek.

Bir cevap yazın