Resident Evil: Operation Raccoon City PC, Xbox 360 ve PS3 İçin Duyuruldu

Takım tabanlı oynanış sunacak yeni Resident Evil: Operation Raccoon City resmen duyuruldu.

Geçen yıl Capcom’un SOCOM: Navy SEAL oyunlarının geliştiricisi Slant Six Games ile birlikte takım-tabanlı oynanış dinamiklerine sahip olacak farklı bir Resident Evil için çalıştığı söyleniyordu. Ve, söylentiler doğru çıktı Capcom, Resident Evil: Operation Raccoon City’i resmen duyurdu.

Resident Evil: Operation Raccoon City 1998 yılında T-Virus’ın ortalığa yayılmasını ele alacak. Oyunda Umbrealla’nın dört güvenlik görevlisinden birini oynama şansı bulacağız. Amacımız T-Virus salgının tüm izlerini yok etmek ve aynı zamanda zombi saldırılarından kurtulmak olacak.

Resident Evil: Operation Raccoon City’i Resmi Xbox Dergisi’nin Mayıs ayı kapak konusu olacak. Oyundan yeni detayları ve ilk görselleri derginin çıkışı ile beraber görebileceğiz.

Son olarak, Residen Evil: Operation Raccoon City’nin kış döneminde PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için çıkacağı duyuruldu.

Resident Evil Operation Raccoon City Dergi Kapağı

3 Yorum

  1. XaeRo

    bir L4D özentisi sezdim bu haberde? baktılar tuttu? gerçi zombi oyunlarının atası sayılır RE serisi ama umarım bir L4D çakması oyunla karşılmayız. hep co modda oynamak istemişimdir re yi ama senaryo ve atmosfer eskisi gibi olmalı. eski re serisinin son umudu bu oyun. beklemedeyiz.

Bir cevap yazın