Red Orchestra 2: Rising Storm’dan İlk Video

Bu kez Pasifik’teyiz!

Geçen yılın tartışmasız en iyi çoklu oyuncu odaklı FPS oyunlarından biriydi Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Dahası bugüne kadar oynadığımız 2. Dünya Savaşı temalı tüm FPS oyunlarının aslında ne kadar da sığ ve sıradan olduğunu yüzümüze bir tokat gibi çarpmıştı bu yoğun ve acımasızca zor oyun. İncelememizi hala okumamış olabilirsiniz. Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad ile hala tanışmadıysanız buraya tıklayıp incelememizi okumanız yeterli.

Bu arada Red Orchestra 2 için hazırlanan ilk genişleme paketi de çok yakında oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Oyunun geliştiricisi Tripwire çalışanları ile bir grup profesyonel modcunun boş zamanlarında geliştirdiği ve Rising Storm adını taşıyan bu genişleme paketi bizleri 2. Dünya Savaşı’nın en kanlı ve yoğun çatışmalarının yaşandığı Pasifik Cephesi’ne götürecek.

Bugün yayınlanan video ile meşhur Iwo Jima adasında ufak bir tura çıkıyoruz.

Bu arada genişleme paketinin beta testlerine katılmak isterseniz Tripwire başvuruları almaya başladı. Buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz.

Öte yandan Tripwire ekibine bu yılki Oskar töreninin müzikleri için de ter döken besteci Ben Hollway  ve daha önce Call of Duty ve Medal of Honor oyunlarının yanı sıra Pasifik ve Kardeşler Takımı gibi dizilerde kayıt sanatçısı olarak çalışmış Devlin ve Harlan Glenn de katılmış. Hatta Ben Hollway’in oyun içi yaptığı ilk beste çalışması, bugün yayınlanan videoda karşımıza çıkıyor.

İyi seyirler.

Bir cevap yazın