Red Faction Argameddon’dan Yeni Oynanış Videoları

Xbox 360 ve Playstation 3 için oynanabilir demo da yolda.

Serinin son oyunu Red Faction: Guerilla ile her yeri kırıp dökebileceğiniz fizik motoru ve açık dünya (sandbox) oynanış dinamikleri ile oyunseverlerin beğenisini kazanmış bir oyundu. Evet, bu unutulmaz bir deneyim değildi belki, Mars’ı özgürlüğe kavuşturma görevi de pek bir yavandı, ama oyunun zaman zaman eğlenceli olduğunu da gözden kaçrımamalıyız.

Volition, şimdi Red Faction: Argameddon ile Mars’ı özgürleştirme operasyonuna devam etmek istiyor. Fakat bu sefer “kutsal” görevimizi yerine getirebilmek için sadece yüzeyde değil, Mars’ın karanlık ve keşfedilmemiş bölgelerine de yolculuk yapmamız gerekecek. Bizi bu serüvende nasıl bir aksiyon beklediğini Volition’ın yayınladığı son üç oynanış videosundan biraz daha çözebiliyoruz. Evet, bu sefer daha yüksek bir aksiyon bizi bekliyor gibi.

Red Faction: Argameddon 31 Mayıs’ta PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için piyasaya sürülecek. Ayrıca, 3 Mayıs’ta Xbox 360 ve Playstation 3 için oynanabilir bir demo da yayınlanacak. Hiç mi heyecanlanan yok bu oyun için?

Red Faction Armageddon Resim 1

2 Yorum

  1. lazboy

    basmıs oyuna sistemi basmis oyuna sistemi.D Red Faction: Guerrilla cıkali 4 sene olmadi ne bu kadar sistem ya bide diyorlarki orjinal oyun alin millet ekran kartinami versinn rem mi versin kasa yami versin ana kartami versin oooooff offfff

  2. lazboy

    oyunda hersey bir birini taklit ediyor hep ayni seyler hic eylence yok bsy yapma filan yok al eline silah yerin altina karanlikta paso bocek oldur hep ayni dusmanlar hep ayni mekanlar benim 10 üzerinden 4 veriyorum oyuna hic iyi oyun olmamis senaryosu da cok kisa oyunda gercek ciligin g si yok oldurdugun yaratiklar 2sn sonra kayboluyor daha bir suru sey var yurume tusu yok paso kosuyorsun oyunda bastan savma olmus

Bir cevap yazın