Red Dead Redemption’ın Filminde Brad Pitt Mi Oynayacak?

Red Dead Redemption bu senenin en beğenilen oyunları arasına girmeyi başardı bildiğiniz üzere. Gerek “eski tarz savaşçıya karşı endüstrileşen dünya” altmetniyle, gerek oyun dünyasında ana hikayeyi ilerletmekten başka yapılacak bir çok şey bulundurmasıyla (bunun tam tersi için Mafia 2’ye bir göz atın derim) oyuncuların kalbini kazanan oyunlar arasındaydı.

Red Dead Redemption’ın filminin çıkacağı kulislerde konuşuluyordu elbette (ne demekse artık o), ancak hiç bir zaman somut bir kanıt görememiştik bu konuda. Bu sefer de somut bir kanıt yok gerçi ama en azından sinema sektörünün içinden birileri konuşuyor (eğer Showbizspy sitesinin bahsettiği kaynak arka tarafları değilse tabi).

ShowbizSpy sitesinde verilen bilgiye göre Red Dead Redemption’ın filmi şu anda proje aşamasında ve filmde John Marston’ı Brad Pitt oynayacak.

Bu çok heyecan verici bir proje ve tam ortasında da harika bir karakter var. Amaç bir kaç modern dokunuş da içeren epik bir Western filmi yapmak.

İyi de neden Brad Pitt ki? Çok daha “görmüş geçirmiş” ifadesi olan, Marston’a çok daha benzeyen oyuncular yok mu Hollywood’da? Sizi bilmiyorum da ben bu Hollywood’un her filmde temiz yüzlü adam oynatma çabasına kıl oluyorum. Brad Pitt ile John Marston’ın arasındaki alakayı çöze bilen varsa beri gelsin…

6 Yorum

 1. darkhellious1

  We didn’t even get a Halo or Mass Effect movie and they are already talking about a Red Dead Movie?

  Hollywood Trend-whores….just waiting to ruin a franchise.

  They should use Hugh Jackman.

 2. Ziyaretçi

  hugh jackman nedir ya,gitsin volvoyu oynasın o orman kaçkını.Mass effect iyidir de halo filmi nedir ya,o kadar oyun varken halo mu bu mu yani?eğer Türkçeden bu kadar nefret ediyorsun bsg yabancı sitelere,hadi koçums.

  mafia2 konusunda

  adam haklı beyler.bomboşumsu gibi olmuş oyun.efsane bekliyordum babayaro çıktı.

 3. Oruç Dim

  Eğer bu oyunu oynamayı çok istiyorsanız, bir adet Xbox 360 almak en ucuz yolu. Xbox 360 S’in çıkmasıyla eski tip ikinci el Xbox’lar 200 lira civarına düştü. Yani bu şaka gibi fiyata konsol sahibi olup PC’de oynayamadığınız çoğu oyunu (Uncharted 2 ve diğer PS3’e özel oyunlar hariç tabi) oynayabilirsiniz. Hani bazı arkadaşlar ben konsol alın diyince “para yok, açız, sürünüyoruz” muhabbeti yapıyorlar ya, o açıdan söylüyorum. Taksitle 12 ayda 16-17 lira gibi komik bir fiyat ödeyerek alabilirsiniz. Evet, üzgünüm, artık bahaneniz yok, oyun PC’ye çıkmadı diye ağlanmak yerine pamuk eller cebe arkadaşlar 🙂

  Ha, siz “LCD TV” demeden önce söyleyeyim, Xbox’ı, PS3’ü ve hatta Wii’yi VGA kablo ile monitörünüze bağlayabilirsiniz. Ben de 2006’dan 2008’e kadar Xbox’ı öyle kullandım hatta 🙂

Bir cevap yazın