Red Dead Redemption Game of the Year Edition Duyuruldu

PC versiyonu için umutlar ise giderek azalıyor.

Henüz bu deneyimi yaşamamış olanlar veya tek bir pakette eksiksiz bir Red Dead Redemption koleksiyonuna sahip olmak isteyenler için Red Dead Redemption: Game of the Year Edition’ın Xbox 360 ve PlayStation 3 için 11 Ekim’de mağazalarda olacağı duyuruldu.

Red Dead Redemption: Game of the Year Edition’da orijinal Red Dead Redemption oyununa ek olarak, müthiş popüler Undead Nightmare paketi ve ön-sipariş içeriği olarak sunulan tüm DLC’ler de dahil olmak üzere oyun için bugüne kadar çıkmış ücretli ve ücretsiz tüm indirilebilir paketler yer alıyor.

Paketin tam içeriği şu şekilde:

  • Yeni Hardcore tek kişilik zorluk seviyesiyle, 160’tan fazla Yılın Oyunu ödülü kazanmış orijinal Red Dead Redemption oyunu.
  • Undead Nightmare:  Hayatta kalmaya dayanan çokluoyuncu modu Undead Overrun da dahil olmak üzere John Marston’ı zombi istilasıyla karşı karşıya getiren benzersiz bir deneyim
  • The Legends and Killers Çokluoyuncu Paketi: Red Dead çokluoyuncu deneyimine, çokluoyuncu aksiyonu için özel olarak tasarlanan dokuz ek Competitive modu haritası ekleyen paket. Red Dead Revolver’dan 8 oynanabilir karakter, güçlü Tomahawk silahı ve daha fazlası.
  • The Liars and Cheats Çokluoyuncu Paketi: Free Roam çokluoyuncu deneyimini Çokluoyuncu Pokeri, Yalancının Zarı Oyunu, At Yarışları ile zenginleştiren, yeni Çete Sığınakları ve Avlanma Alanları ekleyerek genişleten paket. Ayrıca rekabetçi çokluoyuncu moduna aksiyon dolu Stronghold modunu da eklemekte.
  • The Outlaws to the End İşbirlikli Görev Paketi: 2-4 oyuncu arası oynamak için hazırlanan Coop Multiplayer görevleri.
  • Deadly Assassin Outfit, War Horse ve Golden Guns Weapon Pack, Hunting and Trading Outfits Pack gibi ön-sipariş içeriği olarak sunulan tüm paketlere ek olarak, beraberinde yeni oyun içi mücadeleler de getiren iki yeni giysi.
  • The Solomon’s Folly tek kişilik çete sığınağı ve mücadeleleri (Xbox 360’da ilk defa).
  • Kısa süre önce piyasaya sürülen, yeni çokluoyuncu karakterleri ve savaşılabilecek yeni çokluoyuncu mekanları ekleyen Myths and Mavericks Bonus Paketi.

Bütün bunların ardından hala PC versiyonu için gereksiz bir umut beslemiyorsunuzdur sanırım…

3 Yorum

Bir cevap yazın